Океан. До чого сниться Океан

Побачити в сні спокійний океан — до добра, моряка чекає приємне і вдале плавання. Ділова людина — буде задоволений ходом своїх справ, а юнак — насолоджуватися чарівністю коханої.

Плисти далеко в океані і чути, як хвилі б’ють об борт — віщує нещастя в діловому житті і бурхливий період сварок і докорів у домашньому колі.

Дивитися з берега, як океанські хвилі набігають одна на іншу — передвіщає ваше близьке позбавлення від підступів недоброзичливців.

Якщо вам сниться, що океан то міліє як річка, яку можна перейти вбрід — оголює страшну безодню дна, коли хвилі відступають — це означає, що добробут і благополуччя буде перемежовуватися у вашому житті з печалями і труднощами.

Плисти по спокійному океану — завжди означає сприяння у всіх починаннях.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите спокійний океан — передвіщає спокій і любов. Закоханим такий сон передвіщає насолоду спілкуванням один з одним.

Якщо ви чуєте, як хвилі б’ють об борт човна, в якій ви пливете — це віщує сварки і суперечки в сім’ї.

Сон, в якому океан то міліє, немов річка — стає глибоким, точно безодня, означає, що самотність буде чергуватися з періодами цікавих знайомств і захоплень.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Океан уві сні — символізує велич. Можливо, ви стоїте на порозі якихось дуже значних подій.

Плисти уві сні по океану — знак великих справ і звершень.

Океанські хвилі — віщують великі хвилювання і переживання, пов’язані з якимись дуже важливими справами або подіями.

Бачити у сні океанський прилив — знак наближення чогось великого і важливого.

Океанський відлив — означає, що очікувана подія, яке видається вам грандіозним, або не трапиться зовсім, або буде відстрочено.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви відправляєтеся в океанське подорож — значить, наяву вам належить також далека дорога, хіба що сухопутним транспортом.

Бачити себе в комфортабельній каюті океанського лайнера, що спостерігає в ілюмінатор безкраї простори океану — передвіщає бурхливий період у вашому житті.

Спокійне безтурботне гладь океану — є знак сприяння у всіх справах. Галасом океан, що дає про себе знати усилившейся хитавицею — означає, що ви вступаєте в перехідну смугу, коли радощі і печалі перемежатимуться між собою так само, як втрати і придбання.

Стихія, що розігралася в океані — до позбавлення від вантажу тяжких турбот і похмурих дум про минуле, світлі перспективи. Потерпіти крах в океані і бути викинутою на невідому землю — поступово несправедливо по відношенню до друзів, втратите їх підтримку.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви бачили тихий, спокійний океан — це хороший сон, який обіцяє вам все саме добре, успіхи у всьому; легке хвилювання на воді, набігають один на одного хвилі — передвістя перемоги над ворогом, конкурентом, позбавлення або протидія вашим недругам; бурхливий океан — символ перешкод, труднощів і застою в справах.

Англійська сонник
Споглядати уві сні спокійний океан — до добра; якщо ж океан штормить — такий сон недобрий знак.

Бачити у сні, що Ви пливете по спокійній океанської гладі при попутному вітрі — виразно передвістя досягнення мети, виконання бажань і отримання того, до чого Ви пристрасно прагнули. Після такого сну можна очікувати щастя і задоволеності долею; сон також пророкує успіх у коханні. Закоханим цей сон — обіцяє чудовий період залицяння, прямо і чесно веде в гавань шлюбу. Ваші бажання співпадуть, і Вас чекає взаємна і викликає відповідну любов прихильність. Для моряка — все навпаки; якщо йому сниться приємне плавання — наяву воно буде повним небезпек; якщо ж йому сниться шторм — це віщує вдале плавання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі