Око. До чого сниться Око

Побачити очей — це попередження проти хитрощів ваших недругів, що стежать за кожним вашим кроком, щоб зіпсувати вам справу. Люблячим цей сон обіцяє улесливого суперника.

Карі очі — знак віроломства, хитрості.

Погляд блакитних очей, спрямований на вас у сні — обіцяє вам якусь невдачу, причиною чому стане ваша зайва боязкість.

Сірі очі — попередження проти облесливого людини.

Якщо уві сні у вас очі запалені або ви втрачаєте очей — чекайте наяву тривожних подій. Несприятливий сон, де вам з’явиться одноокий людина — він обіцяє нещастя.

Сонник закоханих
Побачити в сні очей — обіцяє закоханим поява суперника, який зуміє прикинутися одним.

Карі очі — сняться до зради. Можливо, ваш улюблений зробить віроломний вчинок або зрадить вас.

Якщо уві сні ви побачите — сірі очі, остерігайтеся людини, яка лестощами приспить вашу пильність і серйозно зашкодить вашим відносинам з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Спіймати на собі чийсь погляд у сні — є знаком того, що наяву хтось невідомий виявляє до вас підвищений інтерес. Бути може, у вас з’явився таємний суперник або суперниця.

Косі погляди уві сні — відображають ваші передчуття про те, що оточуючі можуть запідозрити вас в чомусь негідному.

Скляне око або більма на очах у сні — попереджають, що хтось може невірно витлумачити і перекручено зрозуміти ваші дії.

Погляд запалених або злих очей, спрямований на вас в сновидінні — попереджає про наявність якогось таємного ворога, який може доставити вам великі неприємності.

Якщо уві сні запалиться ваші очі або ваш зір несподівано погіршиться — це знак того, що ви невірно оцінюєте ситуацію і ризикуєте жорстоко помилитися в якому-небудь важливому питанні.

Гарний зір у сні — передвіщає успіх вашим справам і планам.

Сонник XXI століття
Бачити у сні в дзеркалі, що у вас великі гарні очі — на щастя у дітях; тьмяні, хворі очі — до нещастя, тривогам через дітей; бачити себе із закритими очима — до міцної любові; швидкі рухи очима — до благополуччя.

Бачити багато людських очей — до отримання коштовностей або прибутку.

Очима погано бачити — до нестачі в грошах або якого-небудь збитку, очей витікає уві сні — до муках совісті, сліпнути уві сні — до неприємностей, зрадництва.

Очі кому-небудь виколювати — означає, що своїми діями ви відлякує або налаштовуєте проти себе людей.

Для жінки бачити в сні, що у неї зав’язані очі — попередження: вам слід бути уважнішими, навколо вас складається ситуація, яка може створити вам багато проблем і навіть призвести до біди.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі