Окуліст. До чого сниться Окуліст

Побачити в сні, що ви консультуєтеся з окулістом — означає, що ви не задоволені вашим життям і втечете до вельми витонченим засобам, щоб досягти бажаного успіху.

Сонник закоханих
Окуліст — як правило, сниться людям з невлаштованим особистим життям. Відчуваючи незадоволеність у своїх любовних справах, ви спробуєте виправити ситуацію вельми незвичайним способом.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні окуліста — знак того, що хтось може відкрити вам очі на якусь проблему. Можливо, ви що-небудь недогледіли у своїх справах, не помітили якийсь очевидний факт або просто наробили безліч помилок. Після такого сну вам слід критично оцінити ситуацію і не нехтувати порадами фахівців.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні ви відвідали окуліста — це означає, що ви незадоволені своїм життям і втечете до будь-яких засобів, щоб змінити її.

Якщо ви самі окуліст у сні — значить, ви спробуєте проникнути в чужу таємницю і вона принесе вам розчарування в близькій людині.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви зробили візит до окуліста — передвіщає угоду, в результаті якої замість очікуваного прибутку ви понесете одні збитки. Симпатичний молодий окуліст, люб’язно приймає вас — означає занепокоєння в сердечних справах. Старий окуліст, який намагається скоріше позбутися вас — найближчі події розгорнуться не зовсім сприятливим для вас чином.

Якщо окуліст виявляє у вас короткозорість — це віщує заплутана справа і несподіваний візит небажаного гостя; далекозорість — несподівано провідати, що коханка вашого чоловіка, якщо така дійсно є, живе у вашому ж будинку.

Окуліст, закопували вам очі, які починають червоніти і сльозитися — це до тривожних подій з вашими знайомими. Якщо окуліст навіщось зав’язує вам очі — це знак прозріння і зміни думки про щось.

Сон, в якому окуліст виписує вам рецепт на окуляри — уважно стежачи за своєю зовнішністю, можете зберегти красу і привабливість до самої старості. Якщо окуліст каже, що вам необхідно зробити операцію на очах — це однозначно означає, що ви ніяк не задоволені вашим життям і втечете до самих крайніх заходів, щоб зробити її хоч скільки-небудь красивіше.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі