Окуляри. До чого сняться Окуляри

Якщо вам насняться окуляри — значить, у вашому житті послідують зміни, а виною тому будуть невідомі вам люди. Обманщики стануть зловживати вашою довірою.

Розбиті окуляри — означають, що розлука з близькою людиною штовхне вас до недозволеним задоволень.

Побачити захисні окуляри — це сон, що попереджає вас про могутність людей з поганою репутацією, які знаходяться поруч з вами.

Якщо захисні окуляри побачить у сні молода жінка — це означає, що вона даремно прислухається до брехливих запевнень, які можуть збити її з пантелику.

Носити у сні окуляри — обіцяє вам суспільство нав’язливого людини, яким ви будете перейматися.

Якщо дівчині присниться її обранець в окулярах — неминуча сварка або розрив.

Сонник закоханих
Сон про розбиті окулярах — означає, що через розлуку з коханою ви станете шукати розраду в сумнівних задоволеннях.

Якщо дівчині присняться захисні окуляри — це означає, що їй не варто прислухатися до порад брехливих людей, інакше вона ризикує бути обдуреною у своїх найкращих почуттях.

Дівчина чи жінка, якій наснилося, що її коханий носить окуляри — наяву посвариться або розлучиться з ним.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Окуляри уві сні — це заклик бути уважнішими і обачнішими. Сон підказує, що якийсь недогляд або недбалість можуть стати причиною ваших невдач.

Бачити у сні, як інші приміряють або носять окуляри — знак можливих непорозумінь з оточуючими.

Носити у сні темні окуляри — знак того, що ви занадто сильно реагуєте на якісь події або речі, і ваша вразливість заважає вам досягати успіху. Темні окуляри закликають вас заспокоїтися і проявляти стриманість.

У той же час, зустріти у сні людини в темних окулярах — означає, що ви серйозно помиляєтеся в когось з оточуючих. Сон підказує, що хтось із ваших знайомих може приховувати від вас свої справжні наміри.

Сонник Хассе
Окуляри носити — досягнеш пристойною старості; купувати — будь обережний; втратити — дивись добре за своєю власністю; розбити — потерпіти збитки.

Сонник від А до Я
Бачити у сні окуляри — передвіщає, що в легковажної гонитві за розвагами пропустіть момент, завдяки якому могли б забезпечити швидкий зліт своєї кар’єри.

Носити у сні окуляри — передвіщає отримання всіляких благ, що стосуватиметься не лише вас особисто, але ваших найближчих родичів.

Купувати окуляри — в реальному житті будете оточені почестями, вправі на які самі будете сумніватися і відчувати себе в такому положенні ніяково.

Втратити очки — означає, що ви не в повній мірі цінуєте те, що маєте, і не до кінця використовуєте надані вам можливості для створення свого щастя.

Розбити окуляри — передвіщає неприємності, яких можна уникнути, якщо ви вчасно подолаєте свою розгубленість і станете діяти рішуче і енергійно.

Сонцезахисні окуляри — знак прийдешнього успіху в справах. Окуляри із золотою оправою — віщують несподіване і дивне пригода, яка змусить вас засумніватися у вірності чоловіка або коханого.

Читати уві сні в окулярах — отримаєте помилкове уявлення про людину, з яким належить познайомитися, але зустріч розставить все по своїх місцях. Бачити когось в окулярах, котрі не гармонують з особою цієї людини — ваше почуття знайде відгук у серці бажаного чоловіка.

Сонник XXI століття
Дивитися в сні через окуляри — означає відчувати недовіру до товариша або до одного.

Окуляри надягати — до неприємності, якщо наяву їх не носиш.

У них читати — вас можуть несправедливо звинуватити в чому-небудь (якщо їх наяву не носиш).

Розбити окуляри — до сліз.

Розбита оправа окулярів — символізує плутанину в сімействі; тріснути — ваші сімейні проблеми вирішуються складно; ціла — ваше сімейне вплив дуже високо.

Вставляти у сні собі в очі контактні лінзи для людини, яка не носить їх — знак майбутніх НЕ удач, серйозних помилок і провалів.

Упустити або втрати їх — означає, що всі ваші невдачі є наслідком вашої нерішучості і нерозторопність.

Еротичний сонник Данилової
Окуляри, побачені уві сні — говорять про те, що ви не бачите або не хочете помічати того, що відбувається навколо вас: зокрема, любовні пригоди вашого близької людини, який вас обманює, а ви віддаєте перевагу перебувати в невіданні і відштовхуєте від себе навіть думки про цю можливість.

Розбиті окуляри — знак того, що «доброзичливці» все-таки відкриють вам очі на аморальну поведінку другої половини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі