Олень. До чого сниться Олень

Побачити оленя — сприятливий сон, віщує чисту, глибоку дружбу молодим і спокійну, врівноважену життя — подружжю.

Вбити оленя — означає, що вас будуть труїти вороги.

Для фермерів і ділових людей полювання на оленя у сні — означає невдачу в передбачуваних справах.

Якщо вам присниться оленятко — наяву ви скоро знайдете надійних і справедливих друзів. Молодим людям цей сон — обіцяє чисте і вірне почуття.

Сонник закоханих
Закоханим сон про оленя — передвіщає любов, а подружжю — спокійну і згідну життя.

Якщо вам наснився оленятко — це означає, що ви знайдете любов.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні граціозного оленя — означає, що ваше благородство і дружелюбність здатні забезпечити успіх і процвітання. Сон також говорить, що вашому успіху може допомогти благородний і чесний чоловік.

Тікає олень — знак того, що, відступивши від благородних принципів, ви самі можете злякати своє щастя.

Убитий олень уві сні — передвіщає ситуацію, в якій ви можете забути про всі свої принципи. Бережіться: сон попереджає, що подібне може для вас закінчитися погано!

Сонник Хассе
Олень біжить — твої справи швидко і розумно будуть закінчені; полювати на нього — отримати захист; бореться — досягнеш влади; гине — благополуччя; мати в парку — нещастя; в стаді — отримати довіру.

Оленячу печінку їсти — будеш приймати високих гостей.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви їдете на оленячої упряжці по безкрайньої тундрі — означає сумлінне виконання службових обов’язків та вірність у дружбі. Управляти оленями — допомога друзів у важкій ситуації.

Лісовий олень з величезними гіллястими рогами — передвіщає вдалий шлюб і налагоджену сімейне життя без яких би то не було ексцесів. Жваво біжать через хащу олені — говорять про швидке і благополучне завершення справ. Що стоїть і чуйно вслухався олень — символ марних зусиль і даремно витраченого праці.

Пасуться олені — віщують обман або зраду.

Полювати на оленів — знайдете надійне заступництво. Вбити оленя — вас будуть переслідувати кредитори. Гнати оленя — знак примарного щастя.

Бачити оленя, який провалився в болото, яке ось-ось затягне його з головою — до благополучного результату довгої та виснажливої ​​тяганини. Сон, в якому ви бачите осиротілого оленяти — вас оклевещут дрібні і нікчемні людці. Бачити плаче оленя — досягнете бажаного через приниження і страждання близьких людей.

Приснилися олені у вольєрі зоопарку — віщують нещастя в сім’ї. Є олень м’ясо — зробите дурницю, що межує з безглуздям; оленяча печінка — означає, що незабаром прийміть у себе гостей.

Сонник Деніз Лінн
Олень — може символізувати ніжні аспекти вашої душі.Он також може бути символом беззахисної жертви. Пам’ятайте, жертв немає, є тільки добровольці. Постарайтеся знайти ті області свого життя, які знаходяться під вашим контролем, і зробіть зміни.

Якщо ви ототожнюєте себе з беззахисним оленяти — пам’ятайте, що він повинен перетворитися на могутнього оленя … величного і сильного.

Сонник XXI століття
Бачити у сні біжить оленя — до благополуччя; бачити оленів стоять — до занять марним невдячною працею; одного спокійно сплячого — до зради або обману; ловити уві сні — означає погоню за щасливим справою.

Якщо ви бачите в сні північного оленя — це хороший знак; сумлінне виконання службових обов’язків, вірність у дружбі; керуєте оленями — ви можете розраховувати на допомогу друзів у важкій ситуації.

Англійська сонник
Олень — це поганий сон. Найменше, що Вас чекає після нього це участь у великій і неприємної сварки. Особливо багато поганого віщує цей сон — різного роду чиновникам, а також купцям, морякам і торговцям. Їх справи можуть прийняти самий жалюгідний оборот; одні можуть розоритися, а інші закінчити свої дні у в’язниці.

Якщо юнакові сниться молодий олень — сон попереджає його: треба відмовитися від згубної звички кидатися словами, пора вчитися вірності даному слову! Жінці такий сон обіцяє благополучні пологи.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі