Олівець. До чого сниться Олівець

Бачити у сні олівець — означає відповідний вам рід занять.

Якщо дівчина пише у сні олівцем — це обіцяє їй щасливе заміжжя, виключаючи випадок, коли вона стирає написане — тоді її чекає розчарування в улюбленому.

Сонник закоханих
Дівчина, яка у сні пише олівцем — вдало вийде заміж.

Однак якщо вона зітре те, що написала — це передвіщає їй розчарування в коханні.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гостро відточений олівець — символізує вашу спостережливість і чіпку пам’ять. Такий сон зазвичай пропонує вам звернути увагу на якусь подію або. згадати про щось, що сталося на днях.

Кольоровий олівець — вказує на якесь яскраве, емоційне подія, яка на якийсь час поглине вашу увагу.

Зламаний або тупий олівець — вказує, що днями ви могли випустити з виду якісь важливі факти.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви щось пишете олівцем — передвіщає вам щасливе і швидке заміжжя. Якщо ж ви перете ластиком все щойно написане — не чекайте, що збудеться попереднє пророкування. Швидше за все, ви дуже швидко розчаруєтеся в своєму обранцеві.

Сонник від А до Я
Бачити у сні олівець — означає, що ваше нинішнє заняття відповідає вашим душевним запитам, чого не сказати про матеріальну сторону. Писати щось олівцем — означає тягу до знань. Тупий, сточите олівець — вказує на майбутні труднощі в складанні відповідального документа. Заточувати уві сні олівець — передвіщає радісні події в сім’ї.

Малювати олівцями — означає отримати наяву важливу новину про відсутній одному. Купувати олівці в наборі — передвіщає щасливе заміжжя для молодої дівчини. Прати написане олівцем — вас чекає розчарування в коханій людині.

Червоний олівець — означає, що вас чекають великі грошові витрати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі