Операція. До чого сниться Операція

Потрапити у сні на операційний стіл — поганий знак. Судячи з усього, наяву ви ризикуєте вплутатися в якусь небезпечну справу, чревате великими втратами для вас. Такий сон також підказує, що виплутатися з труднощів у вас навряд чи вийде без допомоги чи підказки фахівців.

Наркоз у сні — означає, що причиною ваших невдач може стати неадекватна оцінка ситуації.

Самому проводити операцію у сні — знак того, що вам, можливо, доведеться проявити всі свої здібності, щоб дозволити якійсь вкрай болісний і неприємний питання.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви переживаєте за результат операції, яку роблять близькій вам людині — це означає благополучне протягом справ, які не чревате ніякими ускладненнями.

Бачити себе на операційному столі — означає погіршення самопочуття до такої міри, що в один момент вам доведеться викликати «швидку допомогу».

Сон, де вам ампутують руку — до невеликих втрат; втратити ноги — занепад у торговельних справах.

Якщо уві сні вам роблять аборт — це застереження не робити зопалу рішення, яке може привести до необоротних і найнеприємнішим для вас наслідків в реальному житті.

Сонник XXI століття
Бачити у сні, як роблять операцію — означає, що вам належить прийняти відповідальне і дуже важке рішення, але ви будете в змозі виконати взяті на себе зобов’язання.

Самому робити уві сні операцію або бути асистентом — передвістя успішного завершення справ, робити її за допомогою лазерного променя — означає, що ви не в змозі приймати рішення самостійно, намагаєтеся скористатися порадами друзів і знайомих і це, як правило, заважає вам досягти поставленої мети.

Якщо уві сні операцію роблять вам — значить, у важку хвилину ви можете розраховувати на допомогу друзів; для хворих такий сон — обіцяє одужання.

Бачити у сні, як комусь виробляють імплантацію органу або роблять пластичну операцію — хороший сон. Він обіцяє вдале завершення розпочатої справи і сприятливі перспективи.

Якщо ж таку операцію роблять вам — значить, вас чекають важкі часи, перешкоди і застій у справах.

Сонник Цветкова
Тебе оперують — величезні зміни на краще, нові можливості і доходи; ти сам оперуєш — ізвлечёшь користь; спостерігаєш за операцією — неймовірні вісті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі