Опік. До чого сниться Опік

Опіки — це добрі новини.

Обпекти руки чистим струмливим полум’ям — означає чистоту помислів і схвалення друзів.

Обпекти ноги, гуляючи по вугіллю або попелища — означає вашу здатність виконати будь-яке починання, яким би неможливим воно не здавалося оточуючим.

Сон обіцяє також — що ваше добре здоров’я залишиться при вас; але якщо вогонь захопив вас — сон передвіщає, що ваші інтереси постраждають від зради тих, кого ви вважали друзями.

Сонник закоханих
Сон, в якому вас обшпарили — передвіщає самотність, яка змінить щасливі дні кохання.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Опік уві сні — знак раптово натовпу почуття.

Якщо, обпікшись у сні, ви не бачите на своїй шкірі якихось неприємних виразок або пухирів — це означає, що ви передчуваєте якісь події чи зустрічі, які до глибини душі вразять вас і викличуть потужний сплеск емоцій. Бути може, ви несподівано зіткнетеся з людиною, зустрічі з яким намагаєтеся уникнути, або станеться щось, чого ви побоюєтеся.

Виразки і пухирі від опіку уві сні — знак того, що несподівані події можуть виявитися для вас вельми болючими і приведуть до серйозних конфліктів.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви отримали сильний опік, схопивши гарячу сковороду — то наяву випробуєте на собі всі ті неприємні відчуття, які доставляє почуття ревнощів. Отримати опік від праски — передвіщає сильне хвилювання в очікуванні рішення, від якого залежатиме вся ваша подальша доля.

Опік на руках — означає тривале утримання від інтимної близькості з чоловіками, обпалений палець — знак вторинного заміжжя. Обпектися ступнями на розжареному вугіллі — запізнення буде вам дуже дорого коштувати. Пляма на обличчі від давнього опіку — такий сон говорить про те, що доведеться змиритися з тим, що є, інакше можна втратити і це.

Якщо уві сні ви отримали опік від якогось вибуху — вам загрожує нещасний випадок, тому будьте вкрай обережні, особливо на дорозі. Обпектися про розпечену до червоного залізну грубку — до труднощів росту в новому для вас справі. Отримати опік від сильно спалахнув полум’я газової плити — вас чекають розчарування, на зміну яким прийде бурхлива радість.

Сон, в якому ви обпеклися кропивою — означає, що ваше невдоволення собою виллється на оточуючих, тільки таким чином ви, як завжди, знайдете душевну рівновагу.

Англійська сонник
Опік — після такого сну залишається неприємне відчуття, але нічого поганого він не віщує. Навпаки, цей сон обіцяє Вам здоров’я, щастя і дружню турботу.

Еротичний сонник Данилової
Опіки, побачені уві сні — символізують недобрі вісті щодо вашого нового шанувальника, які або розчарують вас, або відвернуть від нього вашу увагу.

Якщо уві сні ви самі отримали опік — в реальному житті вас чекають великі неприємності, впоратися з якими вам допоможе улюблений чоловік.

Езотеричний сонник
Бачити на своєму тілі — вас пристрасно полюблять.

Самому відчувати біль від опіку — ви «спалахнуло» пристрастю, але вона не приніс радості.

На чужому тілі — хтось шукає вашого співчуття і жалю, але це забере у вас багато життєвої енергії.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі