Ополонка. До чого сниться Ополонка

Побачена у сні ополонку — зазвичай закликає вас до стриманості у спілкуванні з кимось. Сон підказує, що, піддавшись нахлинули почуттям, ви ризикуєте несвоєчасно «розтанути» і догодити в небезпечне становище.

В той же час, якщо в сні ви ловите в ополонці рибу і не бачите жодної небезпеки для себе — такий сон, навпаки, підказує, що вам слід «розтопити лід» у відносинах з кимось із ваших знайомих, і це допоможе вам отримати певний прибуток.

Хороший сон також той, в якому ви з безпечної відстані спостерігаєте, як ополонку зростає і річка поступово звільняється від льоду — такий сон передвіщає вам примирення з кимось і поліпшення вашого становища.

Сонник від А до Я
Приснився ополонку — попереджає про небезпеку, яку ви можете не помітити вчасно.

Провалитися в ополонку — до втрати грошей, купатися в ній — зміцните здоров’я, налагодите стосунки з одним після тривалої суперечки.

Пити крижану воду з ополонки — небезпека застудитися. Йти з відрами до ополонки по воді — до вигідного придбання.

Ловити рибу в ополонці — означає, що ви будете обмануті у своїх очікуваннях щасливого кохання.

Сонник XXI століття
Бачити у сні ополонку — до значних перешкодам, провалитися в неї — до великого матеріального збитку, ловити рибу в ополонці — знак, що ви опинитеся в непристойному суспільстві.

Сонник Морозової
Побачити ополонку в льоду річки, ставка чи моря — дізнатися про якусь небезпеку, яка Вас підстерігає, але помітна не відразу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі