Оратор. До чого сниться Оратор

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте під впливом красномовства оратора — це означає, що ви піддастеся грубої лестощів і надасте допомогу негідним людям.

Якщо молода жінка в сні закохується в красномовного оратора — це передвіщає, що наяву поверхневі враження зіграють фатальну роль у її любові.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви закохані в оратора — це віщує легке захоплення, через якого ви зрадите людини, відчуває до вас по-справжньому серйозне почуття.

Чути в сні мова оратора — означає, що ви піддастеся на чиюсь лестощі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Оратор, який виступає на якомусь зібранні, уві сні — символізує обман. Можливо, наяву хтось намагається втягнути вас в якесь сумнівне справу, яка закінчиться якщо і не збитком, то, принаймні, не принесе вам ніякої користі.

Самому бути оратором у сні — знак того, що ви сумніваєтеся в успіху якогось свого починання. Сон говорить про те, що якісь із ваших сподівань помилкові.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви слухаєте оратора, вітійства з високої трибуни, закликаючи до якихось негайних дій — це віщує поспішне рішення, прийняте в пориві почуттів, але всупереч здоровому глузду.

Якщо ж у сні в ролі запального оратора, надихаючого слухають вас своїми палкими промовами, виступаєте ви самі — в реальному житті вам жорстокість не пощастить з батьками чоловіка, які злюбив вас з першого дня знайомства.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви піддалися красномовству оратора — це означає, що ви попадаєте під натиском грубої лестощів і надасте допомогу негідним людям.

Якщо молода жінка в сні закохується в жвавого на мову оратора — вона піддасться поверхневим враженням, які зіграють фатальну роль у її любові.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі