Орден. До чого сниться Орден

Бачити у сні на своїх грудях медаль або орден — знак того, що ваші достоїнства можуть бути поставлені під сумнів, і вам доведеться доводити їх.

Якщо медаль яскраво блищить — це говорить про те, що, доводячи свої достоїнства, ви ризикуєте втратити контроль над своїми емоціями.

Орден на чужій грудей — означає, що хтось може спробувати скористатися колишніми заслугами, намагаючись схилити вас до якоїсь справи.

Сонник від А до Я
Приснився орден на грудях у когось — говорить про те, що в реальності досягнете значних почестей і високого визнання своїх заслуг. Бачити старовинний орден на стрічці — до невдачі через власного промаху.

Якщо уві сні вам вручають орден в урочистій обстановці — значить, наяву отримаєте заступництво впливової особи. Носити орден уві сні — вас залишать недоброзичливці. Бачити ветерана з безліччю орденів за бойові заслуги — передвіщає в реальності зустріч з цікавим і гідною людиною.

Знайти в сні старий орден, який представляє велику цінність — ваша занадто чутлива натура доставить безліч проблем в союзі з замкнутим і гранично жорсткою людиною. Продавати дорогою орден за безцінь, вкрай потребуючи засобів — позбудетеся від шкідливої ​​звички.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі