Орел. До чого сниться Орел

Побачити в сні ширяючого над собою орла — передвіщає вам відчайдушну боротьбу за втілення своїх високих цілей; проте боротьба закінчиться вашою перемогою і досягненням бажаного.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за орлом, кружляють високо в піднебессі — сон обіцяє вам придбання всіх благ, які тільки можливі.

Побачити гніздо з пташенятами орла — передвісник вашої міцної ділової дружби із впливовими людьми і удачі в справах.

У сні вбити орла — знак вашої надзвичайної рішучості подолати всі перешкоди, які заважають вам на вашому шляху нагору.

Є м’ясо орла — свідчить про величезну силу вашого характеру, яка допоможе вам встояти в будь-якому випробуванні і не відступити перед загрозою смерті.

Побачити вбитого кимось орла — передвісник фатального випадку, який забере у вас все здобуте.

Сидіти на спині орла — до цікавого подорожі в далекі маловивчені землі, де ви надзвичайно багато дізнаєтеся і придбаєте.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Орел уві сні — символізує ризиковані підприємства і високі цілі, для досягнення яких вам знадобиться вся ваша відвага, рішучість і мужність.

Гніздо орла — знак підтримки, яку може вам надати впливова людина.

Повітряним високо в небі орел — ознака душевного підйому. Схоже, у вас є всі шанси домогтися в житті дуже великих успіхів.

Нападник на вас орел — попереджає про те, що, вплутавшись в якусь небезпечну справу, ви ризикуєте гірко пошкодувати про це.

Мертвий орел — знак катастрофи планів і задумів.

У той же час, якщо, захищаючись від нападу орла, ви вбили його — такий сон підказує, що незабаром ви можете опинитися в дуже скрутному становищі, але у вас вистачить душевних сил подолати всі перешкоди.

Сонник Хассе
Орла бачити — хвороба зі щасливим кінцем; влітає — хороший рух справ; літаючого — не забудь того, що необхідно для твоїх планів; приносить що-небудь в гніздо — несподіване зростання матеріального добробуту, багата одруження; стріляти в орла — чекає на тебе втрата; бачити білого — великий спадок; бачити сидячого на твоїй голові — випадок смерті в сім’ї; нападника на тебе — образа; бачити його в клітці — сором в сім’ї.

Сонник від А до Я
Бачити у сні орла за гратами зоопарку, недружелюбно поглядали на вас своїм пильним оком — передвіщає одужання для хворих і поїздку на курорт для здорових.

Сплячий орел — знак ганебного діяння.

Якщо бачите ширяючого високо в небі орла — за дрібницями проглядите головне. Сон, в якому ви бачите орла на своєму гнізді зовсім близько від себе — означає сприяння в справах. Якщо ви спостерігаєте, як він годує своїх пташенят — це віщує зростання матеріального добробуту шляхом вигідного шлюбу з дуже заможним бізнесменом.

Орел, каменем кидається з висоти на свою здобич — означає, що наяву виграєте затяжне судову справу. Стріляти в орла — знак сумною і непоправної втрати.

Мертвий орел — передвіщає занепад у справах для заможних і підйом матеріального добробуту для бідних.

Є у сні м’ясо орла — свідчить про вашу здатність протистояти життєвим негараздам ​​і зберегти спокій духу в будь-якій ситуації.

Білий орел — передвіщає отримання значної суми грошей. Двоголовий орел, що терзає вас у сні — потерпіть образу і збитки від офіційних представників державних органів виконавчої влади.

Бачити зображення орла на монетах — до великого програшу в азартній грі.

Якщо уві сні ви літаєте на орле — це обіцяє хвороба, причому у важкій формі. Хто сидить на вашій руці орел — передвістя фатального випадку, в результаті якого втратите дуже цінну, дорогу вам.

Займатися полюванням за допомогою прирученого орла — поганий знак, він віщує похорон близьких людей, які підуть з життя буквально один з іншим.

Сонник XXI століття
Бачити у сні літаючого орла — до успіху; переслідує здобич орел — знак того, що ви виграєте тяжбу, отримаєте перемогу.

Годувати — до хорошої новини.

Чути але сні його крик — до успіху, перемоги, мертвого бачити — до небезпеки, є — до неприємностей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі