Орган. До чого сниться Орган

Чути в сні урочисту величаву мелодію виконуваного на органі твору — передвіщає вам довгу дружбу і надійне добробут.

Побачити в сні орган у церкві — до безнадійного розвалу сім’ї та іншим сумним подіям.

Якщо ви чуєте у виконанні органу мелодійну приємну музику — ви будете щасливі на шляху до життєвих благ і отримаєте широку популярність.

Почути сумне піснеспів у супроводі органа — означає, що вас чекає втомлива робота і, можливо, втрата друзів або положення в суспільстві.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви чуєте звуки органу, на якому виконують церковну месу в гучному порожньому храмі — це передвістя міцного й тривалого шлюбного союзу.

Чути виконання на органі відомого вам репертуару в концертному залі — означає, що незабаром підуть події, які ви ніяк не могли передбачити.

Виконувана на електрооргані сучасна музика, метка і весела, в ресторані або на весіллі — передвіщає запрошення на сімейне торжество ваших друзів з рясним застіллям і випивкою. Якщо при цьому підпилий органіст нещадно фальшивить — наяву вас чекає ненавмисне образа одного з друзів, за яке він буде сильно вибачатися перед вами.

Розмовляти з п’яним органістом — передвіщає сварку з коханим або чоловіком, скандал у родині або догану на роботі.

Сон, в якому ви самі граєте на органі, заробляючи цим собі на хліб — це знак несприятливого збігу обставин, що принесе вам втрати і збитки.

Жіночий сонник
Чути в сні урочисту органну музику — до надійної дружбу і міцному добробуту.

Якщо ви чуєте мелодійну, приємну музику — вас чекають удача і популярність на життєвому шляху.

Сумні співи у супроводі органу — віщують тяжку роботу, можливо, втрату друзів або положення в суспільстві.

Бачити орган у церкві — до необоротного розпаду сім’ї та іншим сумним подіям.

Англійська сонник
Бачити у сні орган, чути звуки урочистих хоралів під куполом церкви провіщає діловим людям — процвітання, моряку — приємне і прибуткове плавання, фермеру — багатий урожай. Закоханим цей сон — пророкує вдалий шлюб і дітей, які, подорослішавши, стануть прикрасою суспільства.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі