Оргазм. До чого сниться Оргазм

Найвищий екстаз у сні, апогей задоволень компенсує те, що ви не можете отримати в реальності. За сірістю і рутинностью існування ви не помічаєте, що насправді життя прекрасне і дивовижне. Домашній побут, робота пригнічують вас, тому в снах виражається несвідоме прагнення змінити існуючий стан речей. Неможливо концентрувати свою увагу на чомусь одному. Ви намагаєтеся робити це, і абсолютно марно: такої ж точки зору дотримуєтеся ви самі, тільки не усвідомлюєте цього. Щоб переломити ситуацію на свою користь, перший крок уже зроблено. Ви знаходитесь на першій і найважливішою ступені перекладу несвідомого і неусвідомлюваного в область свідомості: тлумачите своє сновидіння. Надалі все повністю буде залежати від вас: ваші дії і вчинки, що направляються розумом, підкріпленим інформацією, яку йому надало несвідоме, будуть вивірені, як годинник. Тепер ви зможете внести у своє життя частинку різноманітності, яка додасть побутового одноманітності те, чого йому так не вистачало. Пам’ятайте, що ваша основна задача — відчувати оргазм наяву, а не уві сні, де він досить символічний і далеко не так приємний, як в реальному світі, в якому оргазм є однією з небагатьох радостей, скрашують смутне існування як чоловіки, так і жінки. Цікаво, що в одному з давньосхідних еротичних навчань існує незвичне для нас розуміння оргазму, а саме — як неприпустимою витрати енергії. У зв’язку з подібним тлумаченням акт досягнення задоволення є неприйнятним, тобто існує установка на заборону досягнення оргазму. Навпаки, доведення до стану задоволення партнера розглядається як небажане з тієї простої причини, що витрачена ним енергія підживлює партнера, роблячи його більш сильним і активним.

Сонник Міллера
Пережитий уві сні душевний екстаз сниться до зустрічі з одним. Вона доставить особливо радісні емоції, оскільки одного довго не було у ваших краях. Екстаз, приснився на тлі тривожних візій, передрікає прикрості.

Якщо ж ви уві сні відчули оргазм, то це може говорити про вашу неповної задоволеності своїм інтимним життям. Можливо, ви не можете з якихось причин втілити в життя свої сексуальні фантазії. Найбільшою мірою це відноситься до снів, в яких ви відчули оргазм в абсолютно не придатною для цього обстановці або з незвичайним партнером.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі