Осел. До чого сниться Осел

Сон про осла — найчастіше віщує неприємні події і безліч перешкод на шляху до бажаної мети.

Нав’ючені осли — обіцяють вам величезну роботу, пов’язану з великим терпінням: вона завершиться успішно для вас.

Якщо уві сні ви зі страхом тікаєте від переслідує вас осла — це знак збираються навколо вашого імені чуток і пліток.

Якщо ви чуєте гучний крик осла — сон передвіщає вам публічну образу, яке завдасть безчесна людина. Такий сон може передвіщати початок якогось заморочливого справи.

Доносяться здалеку крики осла у сні — означають успішний розвиток ваших справ: можливо, що ви позбудетеся від боргів і зумієте розбагатіти. Сприятливий сон, що передвіщає цікаві поїздки і набуття нових знань, якщо ви бачите себе верхи на віслюку.

Побачити інших верхи на ослах — знак того, що ваших близьких чекає важке життя.

Якщо вам сниться, що ви поганяєте осла — це означає, що незабаром вам доведеться мобілізувати всю свою мужність, щоб відстояти честь свого доброго імені.

Якщо уві сні осів брикнув вас — то цей сон повинен розкрити вам очі на причину вашого страху і тривоги: швидше за все, вона криється у відчутті незаконності ваших зв’язків.

Якщо ви впевнено ведете осла, тримаючи в руках привід — сон передвіщає, що ви станете господарем вельми скрутного становища, в яке скоро потрапите. У любові ви подолаєте делікатну ситуацію.

Дуже сприятливий сон з дітьми — їдучими верхи на віслюках. Не обіцяє удачі сон — в якому ви впали на землю з осла.

Мертвий осів у сні — знак помилкових вчинків, навіть аморальної поведінки в майбутньому.

Пити осляче молоко у сні — означає, що ви станете потурати своїм примхливим бажанням, на шкоду обов’язків.

Якщо ви побачите чужого осла на своєму дворі — сон передвіщає вам великі успіхи в справах або висновок вигідного шлюбу.

Білий осів — обіцяє забезпечене життя, повне достатку і любові.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Осел у сні — символізує труднощі і тяготи, підказуючи, що причиною цих самих труднощів можуть стати такі якості, як впертість і недалекоглядність.

Їхати на віслюку — знак того, що ви допустили в своїх планах якісь безглузді помилки, що ставить під сумнів ваш успіх.

Якщо осів у сні як-небудь загрожує вам, наприклад, намагається хвицнути або вкусити — сон підказує, що допущені помилки можуть обійтися вам дорого. У такі дні не зв’язуйтеся з дурнями і постарайтеся самі утримуватися від дурних вчинків.

Мертвий або загнаний осів — говорить про вашу душевної втоми. Сон підказує, що завзятістю або впертістю ви нічого не доб’єтеся, і вам не заважає пошукати якісь ефективні способи для вирішення своїх насущних завдань.

У той же час, якщо осів поводиться слухняно і терпляче тягне поклажу — такий сон говорить, що ваше терпіння і завзятість допоможуть вам досить легко вийти зі скрутного становища. Такий же сенс має сон, у якому осів виглядає красиво і викликає у вас симпатію.

Сонник Хассе
Бачити осла — незгодних, повинен будеш обмежити свої витрати; їхати на ньому — повільне досягнення мети; ревучого — даремна праця; біжить — суперечка з наївними; годувати — робити добро недостойному; бити його — ти суворий зі своїми близькими.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви женіться за втікаючим від вас ослом — передвіщає суперечка, в якій вам так і не вдасться переконати своїх опонентів у очевидності своєї правоти.

Якщо уві сні ви, навпаки, тікаєте від переслідує вас скаженого осла — це означає, що будете оббрехати злісним і мстивою людиною.

Якщо уві сні осів вкусив вас — значить, вам доведеться відстоювати честь свого доброго імені, якщо брикнув — ваші наклепники і кривдники отримають по заслугах, але ви неабияк потрапляють нерви, доводячи свою невинність.

Запрягати осла у віз — означає розбіжності у думках між друзями. Нав’ючувати осла важкою ношею — належить понаднормова робота. Їхати верхи на ослі — передвіщає досягнення мети повільним, кружним шляхом.

Впасти з брикаючого осла — несподівана перешкода на шляху до бажаної мети.

Якщо уві сні ви б’єте осла — це передвіщає, що ваше несправедливе ставлення до дітей може призвести до того, що вони остаточно вийдуть з-під вашого контролю. Годувати осла — означає, що за добро вам відплатять злом.

Чути в сні рев осла — означає марні зусилля, марнування часу та коштів. Спотикається осів — передвіщає клопітка і малоприбуткове справа, білий осів — знак благополуччя, забезпеченості і удачі.

Бачити себе в сні господинею осла — означає, що наяву повністю опануєте важкою спеціальністю і швидко почнете домагатися значних успіхів. Бачити нібито чужого осла на своєму дворі — це до вигідного заміжжя.

Сонник Деніз Лінн
Осел може бути — втіленням терпіння, страждання і завзятості.

Сонник XXI століття
Чорного осла бачити уві сні — хороший знак, до прибутку, багато ослів — на щастя.

Купити осла — означає бути обдуреним.

Їхати на віслюку задом наперед — до отримання підвищення по службі.

Осляча упряжка уві сні — ви потрапите в дурну компанію.

Бити осла — до майбутніх спорах.

При вигляді уві сні віслюка — вам необхідно бути обережним. Ваше оточення вам заздрить і намагається нашкодити. Це стосується ваших компаньйонів, особливо не довіряйте цим людям.

Англійська сонник
Побачити осла у сні — знак того, що якісь біди і нещастя незабаром обрушаться на Вас, але завдяки Вашому терпінню і витримці Ви зумієте перемогти всі випробування і дочекаєтеся щасливої ​​розв’язки.

Якщо осів присниться молодій дівчині — значить, її майбутній чоловік буде свавільним і впертим людиною, але жити вони будуть в мирі та злагоді, хоча й небагато.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі