Осика. До чого сниться Осика

Осика — це нещасний сон. Жінки можуть втратити повагу поважних і доброчесних людей. Смертельні вороги постараються збезчестити ваше ім’я. Закохані — заподіють один одному зло.

Сонник закоханих
Сон, в якому жінка бачить осику — не віщує нічого доброго. Він означає, що вона втратить повагу і довіру свого обранця. Закоханим такий сон — обіцяє заподіяння зла один одному.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Осика уві сні — знак глибокої меланхолії, туги і душевної слабкості. Такий сон говорить, що ви стоїте на порозі великого смутку, і якщо не зумієте впоратися зі своїми негативними почуттями, то невдачі вам забезпечені.

Сонник для всієї родини
Найчастіше осика — передвіщає муки совісті і каяття.

Бачити у сні одне дерево і доторкатися до нього, стояти з ним поруч — вам необхідно пробачити тих, на кого ви ображені. Тільки в такому випадку вас чекає подальший успіх в справах і в особистому житті.

Якщо у осики опало або опадає листя — у вашому сімейному житті відбудуться зміни на гірше. Близькі вам люди будуть або страждати самі, або заподіють страждання вам.

Ламати на гілки осику — ви спробуєте впоратися з майбутніми вам випробуваннями.

Зрубати дерево — труднощі, що вас чекають, змінять все ваше подальше життя. Але по п’ятницях і неділях це віщує те, що ваші рішучі дії швидко усунуть всі можливі у вашому житті неприємності і невдачі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні зелену осику — передвіщає, що всі прикрощі та суму незабаром зникнуть, як дим, поступившись місцем веселому настрою і життєрадісності. Полум’яніюча багряної листям осика в осінньому лісі — знак того, що незабаром вам пощастить знайти нового хорошого друга.

Суха осика — не віщує нічого доброго, вас перестануть поважати за те, що, на ваш погляд, зовсім не заслуговує осуду. Обпалена ударом блискавки осика — передвіщає, що наяву понесете значні збитки.

Зрубана осика — знак жалю з приводу нездійснених надій. Пиляти осику — означає, що понесете непоправну втрату. Осикові поліна — до сварки з друзями. Палити осикові дрова, якщо вони сухі — знак смерті і трауру, а якщо сирі — до клопотів, які обернуться веселощами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі