Острів. До чого сниться Острів

Побачити в сні себе на острові, оточеному чистою водою — передвіщає приємну подорож і вдале підприємництво. Жінкам подібний сон — обіцяє щасливе заміжжя.

Голий острів — передвіщає втрату щастя і добробуту через пристрасть до спиртних напоїв.

Побачити острів — означає набуття спокою, свободи і заслуженої подяки після багатьох зусиль і тривог.

Побачити людей на острові — обіцяє майбутню вам боротьбу за право зайняти в суспільстві більш високе положення.

Сонник закоханих
Сон, в якому вам сниться, що ви перебуваєте на острові посеред чистого блакитного моря — передвіщає щасливе заміжжя.

Пустельний острів — сниться до самотності і втрати любові.

Якщо уві сні ви побачили острів — це віщує свободу і спокій, любов між подружжям.

Якщо на острові ви бачите людей — це обіцяє боротьбу між суперниками за розташування вашої коханої.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Острів уві сні — символізує відірваність і відокремленість.

Бачити квітучий, затишний острів — знак того, що вам, можливо, дійсно не заважає відірватися від повсякденних проблем і як слід відпочити.

Голий, похмурий острів — це знак самотності. Не виключено, що причиною ваших невдач є ваша замкнутість, холодність або похмурі думки.

Холодні хвилі, накочуються на безлюдний берег острова — попереджають, що, піддавшись негативним емоціям, ви ризикуєте залишитися на самоті.

Сонник для всієї родини
Острів — найближчим часом у вас з’явиться багато нових знайомств, розшириться коло спілкування. Правда, варто було б сказати «можливо, з’явиться», тому що можливість вам, безумовно, надасться, але наскільки правильно ви зможете її використовувати залежить тільки від вас. Особливо це відноситься до того випадку, якщо приснився острів був кам’янистий. Це може означати, що вибудовування відносин може бути ускладнене і цьому можуть заважати не тільки видимі причини, але і «підводні рифи».

Сонник від А до Я
Бачити берег острова з моря, подорожуючи на теплоході — передвіщає, що незабаром зустрінетеся з людиною, яка переверне все ваше життя і всі ваші уявлення про неї. Острів, повний веселощів і все, що тільки може бути призначене для відпочинку — означає вдале підприємництво.

Острів, що складається з одних скель без жодних ознак рослинності, тварин, а тим більше людей — це до бід, пов’язаних зі зловживанням алкоголем.

Опинитися на безлюдному острові — означає набуття довгоочікуваної свободи, незалежності і душевного спокою. Острів, на якому ви стали жертвою раптового землетрусу чи виверження вулкана — до хвилювань через дітей і старих батьків.

Сон, в якому ви опинилися на плаваючому острові — це передвістя змін в кращу сторону.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте на безлюдному острові — це означає хвороба або смерть Вашої коханого.

Якщо острів покритий зеленими рослинами, посипаними ягодами і фруктами — це передвісник, що Ваш теперішній коханий виявиться невірним; але доля буде прихильною до Вас: після такого сну Ви втратите старого шанувальника, але зустрінете іншого, для якого Ви і створені богом.

Еротичний сонник Данилової
Приснився безлюдний острів, оточений безмежним океаном — попередження про можливе самоті.

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте на острові разом зі своїм близьким людиною — такий сон обіцяє щасливий шлюб або романтичну подорож, в якому ви зустрінете своє кохання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі