Освячення. До чого сниться Освячення

Якщо ви побачили уві сні священика, освячуючого новий храм — це чудовий сон, він обіцяє вам удачу в житті і приголомшливі перспективи. Можливий великий виграш або отримання спадщини.

Якщо ви уві сні присутні при освяченні корабля — значить, попереду у вас захоплюючу подорож і гарна звістка від старих друзів.

Бачити у сні освячення великодніх пасок і яєць — чекайте гармонії в будинку, зустрічі з безкорисливими і чесними людьми. У важку хвилину вони нададуть вам істотну допомогу.

Сон, в якому ваш будинок освячує священик — означає, що незабаром вам доведеться діяти більш рішуче, не витрачаючи час на роздумування. Тільки в цьому випадку ви зможете уникнути небезпеки, яка загрожує вам і вашим близьким.

Сонник Ванги
Спостерігати уві сні за освяченням пасок і яєць — до хорошого звістці або вдалому справі. Можливо, такий сон говорить вам про те, що пора сходити до церкви і покаятися в своїх гріхах.

Якщо вам приснилося, що ваш будинок освячує священик, то такий сон є передвісником щасливого сімейного життя. Ви знайдете в коханій людині друга, помічника і колегу, а ваші діти будуть приносити вам одні радості. Іноді цей сон говорить про те, що вашому будинку не страшні ніякі негаразди: ні пожежі, ні злодії, ні руйнування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі