Отрута. До чого сниться Отрута

Якщо вам сниться, що вас отруїли — значить, вам слід побоюватися якогось болісного впливу на вас.

Якщо ви бачите в сні вплив отрути на інших — значить, ви будете винні в низинних помислах або ж інші відхиляться від правильного шляху з вашої вини.

Якщо дівчині сниться, що вона намагається позбутися суперниці за допомогою отрути — значить, вона не знає, як утримати свого шанувальника.

Якщо уві сні ви відкинете отруту в сторону — значить, вам належить застосувати силу, щоб подолати несприятливі обставини.

Тримати отруту в руках або бачити, як його тримають інші — означає, що вас будуть переслідувати неприємності.

Якщо вам сниться, що ваші діти або інші родичі отруєні — значить, невідома сила принесе вам зло.

Якщо уві сні отруєний ваш ворог чи суперник — значить, ви подолаєте всі перешкоди.

Якщо уві сні ви приймаєте стрихнін або інший який-небудь лікарський отрута за призначенням лікаря — це означає, що ви зважитеся на ризикована справа.

Сонник Фрейда
Готувати уві сні отрута — ви хочете помститися комусь зі своїх колишніх друзів, із-за якого ваші стосунки з партнером засмутилися.

Пити отрута, бажаючи отруїтися і померти — вам терміново потрібно щось поміняти у своєму інтимному житті, інакше нудьга, яка вже зараз відчувається і вами, і вашим партнером, заповнить собою все, а не тільки ліжко.

Підливати отруту в питті або підкладати в їжу — цей сон для чоловіків означає небажану вагітність партнерки.

Якщо ж цей сон був побачений жінкою — значить, її чоловік або коханець зраджує їй з кимось із співробітниць на роботі.

Сонник Ванги
У сні бачити склянку з написом «отрута» — до величезного масштабу суспільного вибуху, пов’язаного з конфліктами на планеті, які порушують мирне існування людей і роблять їх жорстокими і нещадними один до одного.

Якщо вам приснилося, що ви отруїлися отрутою — це означає, що вас ще неодноразово будуть мучити передчуття страшних подій і земних катастроф. Значить, ви відкриті для впливів космосу і для світової інформації, тому будете гостро переживати все що відбуваються на Землі події. Як би вам не хотілося спокійного життя, ви причетні до всього, що трапляється і ще тільки готується відбутися в майбутньому.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Отрута у сні — знак підступності і згубних спокус.

Якщо вам приснилося, що якась їжа отруєна, або ви побачили пляшечку з отрутою — будьте обережнішими у спілкуванні з оточуючими і намагайтеся уникати спокусливих пропозицій: під маскою доброго ставлення до вас можуть ховатися чорні думки.

Бачити у сні отруєних отрутою людей — це попередження про те, що чиїсь поради можуть виявитися згубними, і вам краще уникати користуватися ними. Можливо також, що згубними виявляться поради, які ви даєте іншим.

Якщо ж у своєму сні ви намагаєтеся отруїти когось — такий сон передвіщає вам невдачу по вашій власній провині. Будьте обережні: можливо, негативні почуття штовхнуть вас на такі кроки, які перекреслять усі ваші надії, а може бути, і все життя.

Отруйні комахи — підказують, що неприємності обіцяють прийти до вас з того боку, з якою ви їх найменше очікуєте.

Отруйні рослини — знак того, що якісь ваші справи або задуми можуть обернутися проти вас.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вас нібито хочуть отруїти отрутою — говорить про марних страхах і побоюваннях.

Якщо ви приймаєте отрута і при цьому він на вас нітрохи не діє — значить, наяву вам забезпечений успіх майже безнадійній справі.

Якщо ви самі підсипав отруту комусь у їжу або пиття — такий сон обіцяє найпохмуріші перспективи, затяжну хворобу і втрату близьких вам людей.

Бути викритої в отруєнні отрутою, поставши перед судом — до втрати поваги і падіння вашого престижу.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви прийняли отруту — сон означає несподіваний поворот у Ваших справах. Можливо, справи дещо турбуватимуться, а Ви постраждаєте від нечесності інших людей. Вас чекає бідність.

Якщо Ви бачите в сні, що Ви прийняли отруту, але одужує — це знак того, що Ви швидко позбудетеся від труднощів і скоро все у Вас буде добре.

Якщо уві сні Вам хтось пропонує отрута — цей сон передвіщає віроломство друга або коханої. Але хоча Ви будете розчаровані у своєму першому коханого (коханої), доля подарує Вам зустріч з дуже гідним другом.

Еротичний сонник Данилової
Осушити уві сні келих вина з отрутою — в реальності відчути розчарування від того, що ваш сексуальний партнер виявив риси, які вас лякають.

У сні отруїти свого партнера — вас турбують зміни у вашому сексуальному житті, які відбуваються з ініціативи вашого партнера, незабаром ви повідомите йому про своє занепокоєння.

Езотеричний сонник
Отрута — вам підсипали на вашому шляху брехун і підлабузник.

Ви підсипали або збираєтеся — ваша лестощі комусь не піде вам на користь. Готувати, приймати вам подобатися лестощі і підлабузництво. Це може обернутися проти вас.

Сонник Цветкова
Отрутою отруїтися — помилкові підозри; отруїти кого-небудь — помилкові звинувачення проти сплячого.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі