Овес. До чого сниться Овес

Сон, у якому Ви бачите овес — обіцяє Вам багато хорошого. Особливо пощастить після такого сну фермерам — вони зберуть щедрий урожай і в домашньому колі запанує гармонія

Бачити у сні гниючий овес — знак того, що на зміну яскравим надіям прийде печаль.

Сонник Хассе
Овес — хороші види на майбутнє; бачити — досягнеш благополуччя; є овес — здоров’я.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви їдете краєм вівсяного поля — передвіщає сприяння в любові для молодої дівчини і сімейне згоду для заміжньої жінки.

Птахи, що клюють овес, або жує його кінь — обіцяють успішні результати вашої праці в найближчому майбутньому.

Вівсяні пластівці — віщують удачу в творчому процесі, купувати їх — отримаєте подарунок, варити на молоці — поправите здоров’я в санаторії.

Є вівсяну кашу — зустрінетеся з друзями шкільних або студентських років. Молоти овес — будете засмучені збулися.

Англійська сонник
Якщо фермер побачить у сні прекрасні посіви вівса — сон передвіщає рясний урожай і сонячну погоду для жнив. Купцеві цей сон — обіцяє успішну операцію, взагалі торговцям такий сон — передвіщає процвітання в справах; всім іншим він обіцяє успіх.

Для молодої людини, яка тільки починає своє ділове життя — це хороший знак: йому посміхнеться удача, якщо він буде працьовитий і наполегливий. Цей сон гарний і для тих, хто збирається подорожувати. Якщо Ви ведете тяжбу з ким-небудь — сон передвіщає Вам перемогу.

Якщо Ви самотні (неодружена або не одружені) і бачите в сні, що прогулюється з кимось по полях зеленого вівса — це знак того, що Ваш наречений (наречена) буде наївний і недосвідчений.

Якщо ж Ви прогулюєтеся по полях стиглого вівса — це означає, що Ваш наречений (наречена) має палкі та щирі наміри і Ви скоро щасливо вийдете заміж (одружитеся).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі