Овід. До чого сниться Овід

Гедзі літаючі — дрібні домашні витрати; бути укушеним — тебе обманюють; тримати в руці — отримаєш хороший заробіток.

Сонник від А до Я
Дошкульно вас у сні величезний ґедзь — передвіщає значні грошові витрати на непередбачені придбання, відганяти його — вдасться позбавитися від настирливого залицяльника, який вам не сподобався в першого погляду.

Укусив вас ґедзь — попереджає про обман, в результаті якого можете недорахуватися значної суми грошей. Спіймати овода — означає плідну роботу, хоч нелегку, але до душі. Вбити овода — отримаєте щедрий аванс.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачили овода — означає, що ви пов’язали своє життя з людиною, з якою навряд чи знайдете щастя. У вас діаметрально протилежні погляди на життя, тому такий союз буде нетривалим. Навряд чи хтось із вас погодиться постійно йти на компроміс.

Якщо приснилося, що ґедзь вас покусав — це означає зраду з боку коханої людини.

Сонник Фрейда
Якщо вам наснився ґедзь — це говорить про те, що в даний момент поруч з вами знаходиться людина, яка може заподіяти чимало горя. У вас повна несумісність характерів. Тому навряд чи ви зможете звикнути до один одного і закрити очі на недоліки партнера.

Бути ужалений уві сні оводом — сон означає, що ви або переживете любовне розчарування, або вам змінить той, кому ви вірили.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі