Овочі. До чого сняться Овочі

Бачити, що ви їсте овочі — знак несподіваної удачі. Можливо, що на перших порах ви сприймете її як подарунок долі, але дуже скоро вам доведеться зрозуміти, що за уявною удачею ховається обман.

Зів’ялі і гниють овочі — обіцяють великі прикрощі.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона готує овочі для обіду — передвісник того, що вона втратить через розмальовки гаряче коханої людини, однак її чекає заміжжя з гідним і вірним обранцем.

Сонник закоханих
Побачити в сні, що ви їсте овочі — означає, що ви випробуєте нове захоплення, яке, однак, обернеться розчаруванням і обманом.

Якщо дівчині сниться, що вона готує овочі — це означає, що у неї буде сварка з коханою, через яку вона втратить його, але в майбутньому її чекає шлюб з вірним і щирою людиною.

Сонник від А до Я
Бачити у сні овочі, що ростуть на городі чи в полі — вас підведуть ненадійні партнери. Збирати врожай овочів — даремно витратите час і зусилля на заняття, яке не принесе доходу. Зіпсовані овочі — віщують невдачі у всьому.

Різати і готувати овочі до столу — до прикрих непорозумінь у відносинах з сусідами. Консервувати овочі у великих кількостях — означає раптова поява на вашому горизонті чоловіка, який приверне вас своєю неординарністю і явно вираженими чоловічими достоїнствами.

Є сирі овочі віщує розлад здоров’я, страви з овочів — вам потрібно набратися терпіння, якщо хочете, щоб ваша справа просунулася в потрібному напрямку.

Купувати овочі — знак несподіваної удачі, яку ви сприйміть як подарунок долі. Бачити себе в сні на овочевому ринку або в спеціалізованому магазині — ваша мрія здійсниться, хоча від цього постраждають близькі вам люди.

Сонник XXI століття
Бачити різні овочі — до сліз, засмучення, які матимуть ґрунтовні причини.

Є овочі сирими — значить, вам належить невдячна праця, безпричинна нудьга, смуток, викликане дріб’язкової причиною.

Різати овочі — до чогось сприятливому, чистити овочі — застереження для вас бути обережніше, торгувати ними — до суперечки з ким-небудь, ворожнечі.

Садити, копати, збирати овочі — означає затіяти справу невдале і невдячна; бачити уві сні овочі на городі — відчувати ненадійність в чому-небудь; викидати їх як негідні — до невдачі.

Еротичний сонник Данилової
Є у сні смачні овочі — до несподіваної удачі на любовному фронті. Але ці удачі лише тимчасове, нетривале явище.

Гнилі овочі — сняться до розлуки або зраді.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі