Озеро. До чого сниться Озеро

Для молодої жінки бачити в сні, що вона одна в брудних водах неспокійного озера — передвіщає багато змін: скоро вона стане каятися в минулих навіженством і зневазі до доброчесності.

Якщо вода захльостує човен, але, енергійно гребе, жінка все ж досягає пристані — це означає, що вона знаходиться під впливом помилкових переконань, які вона зрештою змінить і доможеться пошани, і поваги. Цей сюжет може також передвіщати хвороба когось із близьких. Якщо вона спостерігає човен, в якому молода пара, ризикуючи життям, справляється зі стихією — це означає, що один з її друзів хоча й зробить непорядний вчинок, проте зуміє повернути її прихильність.

Бачити у сні, що ви пливете по чистому і спокійному озеру з приємними і близькими друзями — означає, що вас чекає щастя і багатство, відповідне вашим уявленням.

Брудне озеро, оточене голими похмурими камінням і сухими деревами — передвіщає сумний кінець ваших планів.

Брудне озеро з красивими зеленими берегами — передвіщає що моральна сила вашої натури візьме гору над пристрастю, звернувши вашу, енергію на пошуки безпечного і надійного шляху.

Якщо озеро чисте і оточене мізерною рослинністю — це означає, що ваше забезпечене існування звалиться під натиском безпутних вчинків.

Побачити своє відображення у чистій воді озера — передвіщає, що вас очікує радість і люблячі друзі.

Бачити листя, відображену в дзеркалі води — передвіщає радість, наслажденья любов’ю і щастям.

Побачити слизьких і моторошних мешканців озера, що наближаються і загрозливих вам — означає невдачі й прикрості від розтрачених даремно часу, сил і здоров’я. Радість життя закінчиться останньою краплею і ви будете пити гірке вино запізнілого каяття.

Сонник закоханих
Жінка, якій наснилося озеро з брудною водою — незабаром буде каятися у скоєнні необдуманих і легковажних вчинків, що загрожують її щастя.

Якщо вам сниться, що ви пливете по спокійному озеру — це віщує щастя і любов.

Дерева, що відбиваються у воді озера — віщують насолоду любов’ю і гармонією в сім’ї.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Озеро — символізує ваші почуття, пов’язані з звичними і знайомими справами.

Якщо уві сні озеро здається вам незнайомим і дивним і якщо це дивує вас — такий сон є передвістям подій, які можуть змінити уклад вашого життя.

Чисте, спокійне озеро з прозорою водою — знак спокійною і радісного життя.

Бачити у сні великі хвилі на поверхні озера — знак ваших переживань і хвилювань, пов’язаних з побутовими або життєвими проблемами.

Каламутна вода в озері — передвіщає неприємності і нерідко служить ознакою початку якогось захворювання.

Болотистий берег озера — може означати, що ви ризикуєте загрузнути в рішенні життєвих проблем і негараздів. Можливо, сон пропонує вам не надавати побутових труднощів занадто великого значення і зайнятися чимось більш цікавим і важливим.

Озеро, заросле ряскою або тванню — означає смуток. Схоже, вам не заважає як-небудь оживити свої почуття і внести в життя свіжий струмінь.

Відображення будь-яких предметів в озері — знак деяких подій, які позначаться на вашому житті.

Побачити в озері своє відображення — означає, що ви самі можете стати причиною якихось подій, які здатні змінити ваш життєвий уклад.

Чуже відображення в озері — знак того, що у ваше життя може втрутитися сторонній.

Річка, що впадає в озеро, у сні — передвіщає, що якісь події викличуть у вас приплив сил і енергії.

Випливає з озера річка — знак того, що сторонні захоплення можуть відвернути вас звичних занять.

Ловити в озері рибу — передвістя якоїсь користі у вашому домі.

Сонник для всієї родини
Якщо ви бачили чисту, спокійну гладь озера здалеку — це говорить лише про те, що у вашому житті найближчим часом радикальних змін не передбачається.

У тому випадку, якщо ви стояли на березі і бачили своє відображення — незабаром вам належить знайомство з чоловіком.

Якщо у водній гладіні ви бачили відображення людини, яку ви знаєте — поспішіть його попередити, так як його здоров’ю загрожує небезпека.

Випадково виявити в лісі озеро — щось або хтось загрожує вашому благополуччю.

Сонник Хассе
Озеро, ловити в ньому рибу — будеш мати злу дружину; бачити крізь воду дно — мати чисту совість; озеро тихе, освітлене сонцем — щасливий союз; хвилюється — багато перешкод любові.

Сонник від А до Я
Сон, де ви купаєтеся в озері — передвіщає загрозливу вам приховану небезпеку.

Плисти по озеру на весловому човні — зробите навіжений вчинок, у якому гірко покаєтеся. Якщо пливете за великим озеру на великому судні — належить далеку подорож, яка принесе вам масу нових вражень. Кататися по озеру на водних лижах — означає прагнення прискорити хід подій, що навряд чи вдасться.

Ловити в озері рибу — до тривалої отлучке чоловіка, коли вам доведеться тягнути весь тягар турбот по дому однієї.

Спокійне озеро в безвітряну погоду — означає щасливий шлюб і повне взаєморозуміння між люблячими один одного подружжям. Бурхливий озеро в розігралася негоду — передвіщає перешкоди в коханні. Чисте озеро з прозорою водою, крізь яку видно прибережне дно — говорить про те, що ви сповна виконаєте свій обов’язок по відношенню до батьків.

Брудна вода в озері — ваші плани будуть зруйновані втручанням конкурентів. Мулисте дно озера — вас втягнуть в сумнівне підприємство, через що позбудетеся розташування впливової особи. Чисте піщане дно — займетеся справою, яка вам до душі. Топкий пустельний берег приснився озера — означає, що ви перебуваєте під впливом помилкових переконань. Лісистий берег — знак приязні і дружнього ставлення.

Тонути в озері — опинитеся в критичній ситуації, вийти з якої зможете лише завдяки винахідливості і хитроумію.

Бачити в озері русалку — сон-попередження: не піддавайтеся ілюзіям, які здатні завести вас в глухий кут.

Бачити в лохнеське озері знамените чудовисько — вам вдасться те, до чого так довго і безуспішно прагнули до цих пір.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви ковзати по тихій дзеркальної поверхні озера — це віщує майбутні сприятливі життєві обставини, щасливу, повну задоволень життя. Цей сон обіцяє успіх у справах і престижну роботу, а також велику дружну сім’ю. Закоханий — успішно, без всяких перешкод доб’ється щасливого шлюбу.

Але якщо води озера здаються каламутними і брудними — це обіцяє горе і страждання від втрат, які Доля пошле Вам як випробування стійкості Вашої духу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі