Ожеледь. До чого сниться Ожеледь

Ожеледь уві сні — це попередження про те, що якісь ваші задуми можуть призвести до сумних наслідків. Бути може, задум, який наяву здається вам вірним і гладким, на ділі є небезпечним.

Слизький лід, припорошений снігом — знак прихованого підступу.

Сонник від А до Я
Бачити у сні ожеледь на вулиці — передвіщає, що чоловік, з яким ви спробуєте завести дружні відносини, при найближчому розгляді опиниться необтесаним мужланом з нальотом світських манер. Постігнувшей вас розчарування змусить бути більш розбірливою в людях, а тим більше в чоловіках.

Йти по вулиці в ожеледь — означає, що ви ризикуєте своїм спокоєм і повагою інших через швидкоплинних радощів.

Впасти в ожеледь — значить наяву подолати значні труднощі, які тільки загартують вашу волю і характер. Якщо, впавши в ожеледь, ви отримали сильний вивих або зламали щось — вас чекають втрати, можливо, це торкнеться когось із друзів.

Сонник XXI століття
Іти в сні по ожеледі спотикаючись — символ майбутніх несподіваних труднощів, йти постійно в напрузі, щоб не посковзнутися — означає, що вам незабаром чекає важка і напружена робота.

Очищати тротуар від льоду — означає, що хвилюють вас проблеми не настільки серйозні, наскільки це вам здається.

Сонник закоханих
Якщо вам наснився ожеледь — це означає, що ви в повній гармонії зі своїм партнером. Ваші сексуальні бажання повністю збігаються, і вам не потрібні зайві пояснення, щоб зрозуміти один одного. Подібне взаєморозуміння, явище вкрай рідкісне, тому вам треба дорожити такими відносинами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі