Падати. До чого сниться Падати

Впасти у сні і дуже злякатися при цьому — обіцяє вам подолання значних труднощів, боротьба з якими приведе вас до удачі.

Якщо, впавши ви сильно поранилися — чекайте втрати; можливо, що друзі залишать вас.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви впали і поранилися — це обіцяє розлуку з коханою людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Сон про падіння — знак несподіваної перешкоди в справах. Супутні образи сну нерідко несуть підказку про те, з якою саме сторони вам слід остерігатися неприємностей.

Несподівано впасти на рівному місці — означає, що справа, яку вам здається надійним і міцним, може піднести неприємний сюрприз.

Впасти, послизнувшись — ознака того, що вам поки краще відкласти всі справи, пов’язані з ризиком.

Дертися вгору і впасти з висоти — підказує, що нелегка справа, за яке ви взялися чи збираєтеся взятися, навряд чи виявиться вам під силу. Можливо, перш ніж братися за нього, вам не заважає як слід відпочити.

Впасти зі сходів — попередження про те, що ваше становище перебуває під загрозою. Не виключено, що ви допустили помилку в справах, і це може обернутися неприємностями.

Сон, в якому вам сниться, що ви впали з ліжка — підказує, що розслаблення в даний момент недоречно і може призвести до серйозних неприємностей.

Впасти на бігу уві сні — погана прикмета. Це ознака того, що ви передчуваєте дуже серйозна перешкода на своєму шляху, але не знаєте, з якого боку його очікувати. Вам слід вести свої справи з великою увагою і обережністю.

Сонник Деніз Лінн
Ми часто падаємо, коли вчимося ходити. Якщо у нас «вийшла з-під ніг грунт» — в якійсь ситуації або ми перебуваємо в процесі особистого зростання і не впевнені в собі, нам часто будуть подібні знамення.

Коли ми «ступаємо на новий грунт» і ризикуємо — нерідко нагородою буде успіх. Іноді ми навіть повинні перш оступитися, щоб прийти до успіху. Навчіться ризикувати в житті.

Падіння — може знаменувати і те, що ви втрачаєте контроль над собою або над життям. Якщо це дійсно так, ви повинні знайти одну область в своєму житті, над якою ви утримуєте контроль, і, спираючись на неї, знайти контроль над іншими сферами власного життя.

Часто кажуть «вдарити (впасти) в бруд обличчям», «занепала жінка» — ці вирази можуть бути символами. Чи відноситься подібна символіка до вас?

Сонник Білого мага
Відчувати у сні падіння — до неприємностей, які підстерігають вас як у суспільному, так і в особистому житті. Важливе значення в розгадуванні такого сну має висота, з якої ви падаєте.

Падати з великої висоти — у вашому житті відбудеться кілька неприємних подій. Такий стан справ надовго виб’є вас із колії так як труднощі посиплються на вас одна за одною, не даючи можливості перепочити. Ви втратите точку опори, ваше падіння буде неминучим. З великими труднощами ви зможете оправитися від удару. Від вас зажадають багато сил, щоб витримати випробування на міцність.

Якщо уві сні ви падаєте з невеликої висоти — це означає, що ви опинитеся в складній ситуації, з якої вам буде дуже важко вибратися. Але пройде не так вже й багато часу, і ви знову зможете радіти життю, незважаючи на дрібні неприємності.

Якщо ви отримуєте серйозні травми в результаті падіння і відчуваєте при цьому сильний біль — це говорить, що ви довгий час будете перебувати в розпачі, наближеному до легкого божевілля, так як ви втомитеся чекати, коли ваше життя хоч трохи зміниться на краще.

Бачити як падає хтось інший — поспішіть надати допомогу потрапив у біду одному.

Англійська сонник
Сон, в якому Ви падаєте з висоти (з дерева або з краю прірви) — означає втрату положення і власності. Якщо Ви закохані. Ви даремно обдаровуєте його (чи її) своєю прихильністю. Ви не зможете одружитися!

Торговцям і бізнесменам сон — передвіщає невдачі в бізнесі, фінансові труднощі тощо. Тих, хто вирушає у плавання, чекає велика біда: корабельну аварію і всі неприємності, що випливають звідси.

Езотеричний сонник
Падати — до невдачі в починаннях, різким негативним змінам. Якщо при цьому прокинулися — «падіння» буде незабаром.

Сонник Цветкова
Відчуття падіння — до втрати, гіркий жаль; падати насправді — до неприємностей, ризикована справа; падаюча зірка прямо до сплячого — виконання найзаповітніших бажань, але якщо у воду або море — виконання бажань не буде, сокровенне не збудеться.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі