Пагорб. До чого сниться Пагорб

Бачити себе на вершині пагорба — сон попереджає про те, що незабаром ви потрапите в якусь непросту ситуацію, однак ваше терпіння і мудрість допоможуть легко і безпроблемно вийти з непростого становища.

Спускатися з пагорба у сні — знак того, що ви схильні недооцінювати те, що у вас є в даний момент. Вам здається, що ви всього лише досягли мети і «вичавили» з наявних відносин все, що в них було. Однак насправді ви всього лише зняли верхній шар — повірте, ще не найкращий. Так що не варто завчасно нудьгувати — краще продовжуйте насолоджуватися людиною, з якою вас звела Доля.

Пагорби — символізують жіноче тіло, найчастіше з пишними формами (груди, стегна).

Якщо вам сниться горбиста місцевість — ви віддаєте перевагу жінок саме з такими формами.

Прогулянка по пагорбах — символізує статевий акт.

Якщо прогулянка по пагорбах сниться жінці — вона схильна до лесбійського кохання.

Сонник для всієї родини
Холм — пророкує низку неприємностей, але, на щастя, дрібних. Свою незначність ці неприємності з лишком компенсують кількістю. Головне — не опускати руки і не здаватися, і ви з легкістю проб’ється через цю «смугу перешкод».

Якщо на пагорбі ростуть одне або кілька дерев — сміливо можете звертатися за допомогою до друзів або рідних — вони ваше спасіння, які б труднощі не стали на вашому шляху. Але навіть у тому випадку, якщо пагорб позбавлений якої б то не було рослинності, не варто впадати у відчай. Візьміть ці перешкоди нападом.

Сонник Білого мага
Побачили себе на вершині пагорба — ви досягли піку у своїй кар’єрі, і більше вам підніматися нікуди. Єдине, чого ви можете очікувати, так це стрімкого падіння, але вас подібна перспектива навряд чи влаштує. Якщо ви хочете зберегти нинішнє становище, будьте вкрай обережні і обачні і не робіть ніяких безрозсудності.

Якщо уві сні ви піднімаєтеся на пагорб — значить, наяву ви повільно, але вірно просувається по службових сходах і бажаного доб’єтеся. Тільки не квапте події — нехай все йде своєю чергою. Пам’ятайте, що варто зробити один невірний крок, і ваші конкуренти негайно виведуть вас з гри.

Якщо ви спускаєтеся з пагорба — кар’єра ваша в реальному житті хилиться до заходу. Але не варто засмучуватися з цього приводу — ви вже достатньо багато чого досягли, а довічних посад у нас, на жаль, ще не ввели, так що радійте тому, що у вас є, і не сумуйте через те, чого змінити не в змозі .

Стрімголов летіти вниз пагорба — скоро хтось із конкурентів підставить вам підніжку, коли ви будете долати чергову сходинку службової драбини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі