Палац. До чого сниться Палац

Бродити уві сні по палацу і не знайти в ньому нічого чудового — означає, що ваші перспективи значно розширюються і ви зумієте взяти на себе нове звання.

Побачити і почути уві сні розмовляли і танцюючих прекрасних жінок і чоловіків — означає, що ви вступите в прибуткове і приємне співтовариство.

Молодій жінці з помірними засобами побачити уві сні, що вона рівноправна учасниця блискучих розваг — цей сон передвіщає успіхи в суспільстві завдяки її заміжжя або щедрості родичів. Часто це дуже оманливий і що вводить в оману сон, особливо для молодої особи в скрутних обставинах, так як він заповнює нереальними мріями її ледачий порожній розум. Вона повинна намагатися після таких снів жити, чесно працюючи і уникаючи брехливих амбіцій, слідувати довірчим радам матері та друзів.

Сонник закоханих
Якщо не дуже багатій дівчині сниться, що вона розважається в палаці — це означає, що вона потрапить в суспільство багатих і впливових людей завдяки вдалому заміжжя. Проте їй слід побоюватися безглуздих надій і намагатися зробити все для свого благополуччя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Палац у сні, якщо його вигляд приємно дивує і радує вас — передвістя дуже хорошого течії ваших справ. Можливо, незабаром ваше становище помітно покращиться.

Якщо розкішний вигляд палацу дивує вас і засліплює своєю пишністю — такий сон, навпаки, є відображенням ваших надмірних бажань. Схоже, ви звикли більше мріяти, ніж діяти, домагаючись свого щастя.

Примарний палац з неясними обрисами — знак того, що ваші надії на краще життя настільки ж примарні, наскільки неясні і невизначені ваші плани. Сон як би пропонує вам бути конкретніше і цілеспрямованою.

Пожежа в палаці — вказує на те, що своїми небезпечними пристрастями ви ризикуєте самі зруйнувати своє щастя.

Сонник Хассе
Палац бачити — незадоволеність; володіти — мати заздрісників; жити в ньому — досягнеш ласки; розоряти — втрата пошани і значення; отримати в дар — несподівана радість.

Сонник від А до Я
Палац у сні — передвіщає знайомство і дружбу з багатим і високопоставленим людиною. Бачити палац зовні — до незадоволеності, бути в ньому на запрошення — на щастя. Порожній усередині палац — означає, що ваші можливості значно зростуть і ви просунетеся по службових сходах.

Отримати палац у власне володіння — до несподіваної радості, бути господинею палацу — наяву мати заздрісників, жити в палаці — бути приголубленою.

Руйнувати палац — втрата довіри і поваги, бачити зруйнований палац — передвістя бідності і хвороби. Споруджувати палац — сум’яття в сімействі, фінансові проблеми і жаль про необачний вчинок.

Бачити у сні відбувається про палац бал — означає, що ви візьмете участь у прибутковій справі, яке принесе вам солідні дивіденди.

Сонник XXI століття
Бачити у сні палац — передвістя виконання задуманого, володіти ним — до виграшу або прибутку, замок, оточений водою — до майбутніх проблем, стукати вночі в ворота палацу — отримати своєчасну і дієву допомогу.

Перебувати в сні в прекрасному, але безлюдному палаці, в якому ви сумуєте — означає, що ви повинні проявити особливу обережність при укладенні угод або при виконанні відповідальної роботи.

Будувати в сні палац — означає, що ваші надії оманливі, довго ходити по палацу — вас чекають марні старання змінити ситуацію на краще.

Англійська сонник
Побачити в сні, що Ви живете в палаці — хороший знак, що передвіщає, що Ви знайдете вихід зі своєї відчайдушній ситуації і знайдете стан і вагу в суспільстві. Для закоханих цей сон — означає згоду і взаєморозуміння з коханою істотою, щасливий шлюб.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі