Палець. До чого сниться Палець

Коли вам сниться великий палець на вашій руці — можлива небезпека, що ви станете жертвою спритників та сумнівної удачі.

Якщо уві сні ви відчуваєте біль у великому пальці — значить, вас чекає невдача в справах. Відсутність великої пали означає потребу і самотність.

Якщо уві сні ваш великий палець здасться вам неприродно маленьким — вас чекає швидкоплинна радість. Неприродно великий палець означає, що ваш успіх буде стрімким і блискучим.

Якщо ви бачите, що ваш великий палець забруднивши — ви відчуєте насолоду, давши волю своїм пристрастям.

Занадто довгий ніготь на великому пальці — говорить про те, що гонитва за сумнівними задоволеннями введе вас в гріх.

Бачити пальці на своїх руках брудними і подряпаними — до прикростей.

Якщо вам насняться гарні білі руки з доглянутими пальцями — наяву ваше щире почуття буде оцінено по достоїнству. Ваша доброзичливість і щедрість зроблять вас відомим.

Якщо вам сниться, що на ваших руках немає пальців — цей сон обіцяє великі матеріальні втрати.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Великий і вказівний пальці руки уві сні — символізують вашу силу волі, решта — друзів чи близьких вам людей.

Пальці на ногах — означають ділових партнерів, а також усіх від кого залежить ваш добробут і положення в суспільстві.

Красиві, доглянуті пальці — знак того, що ви наполегливо домагаєтеся поставленої мети і вам забезпечена підтримка друзів.

Сон про поранених або зламаних пальцях — найчастіше є сигналом про можливу невдачу. Швидше за все, ви занадто жорстко будуєте свої стосунки з оточуючими, і це може стати джерелом неприємностей і конфліктів.

Відсутність великого або вказівного пальця або ж неможливість ними поворухнути — ознака занепаду волі. Можливо, вам бракує рішучості для здійснення будь-яких задумів. Відсутність інших пальців означає, що ви ризикуєте втратити чиєїсь підтримки.

Сонник Хассе
Палець витрачати — збитки; скалічити — будеш поважаємо і любимо; мати гарні пальці — досягнеш високої честі.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні на питання, як у вас йдуть справи, ви показуєте великий палець, мовляв, все відмінно — значить, наяву все буде обстоять саме навпаки.

Складати з пальців дулю — передвіщає несподівану відмову, а якщо фігу показують вам — прийдете в стані крайнього збудження і накоїте благодурниць.

Пальці, складені в кулак, яким ви погрожуєте комусь уві сні — віщують участь у скандалі, сварці чи бійці.

Якщо уві сні ви чешете пальці — це знак прибутку, стрижете на них нігті — до неприємностей, робите манікюр — випробуєте самотність далеко від дому.

Бачити відрізаний або відрубані палець — до втрати родича, потворно викривлений — друзі відвернуться від вас, зламаний — до небезпеки від пройдисвітів. Якщо уві сні у вас болить поранений палець — це до невдачі в справах.

Лишається уві сні пальця — передвістя потреби і страждань. Бачити на руці більше п’яти пальців — до нових зв’язках, прибутку і спадок. Обпекти пальці — позбутися можливості мати дітей. Одягати на палець кільце або перстень — до вступу в другий шлюб або співжиття зі вдівцем. Наперсток на пальці — означає серйозні неприємності, яких не уникнути.

Бачити тонкі артистичні пальці, що перебирають струни гітари або пурхають по рояльним клавішах — гонитва за сумнівними розвагами доведе вас до гріха. Товсті, як сосиски, пальці — зіткнетеся з нерозумінням співрозмовника, до якого не доходять елементарні речі.

Маленькі дитячі пальчики, побачені уві сні — вас чекає швидкоплинна радість. Брудні або забруднені пальці — віщують плітки і пересуди навколо ваших любовних пригод. Подряпані, збиті або мозолясті пальці — знаменують наступ сумних подій і вимушена відмова від первинних задумів. Випещені пальці — до розкоші і багатства.

Якщо вам приснилися занадто довгі наманікюрені нігті на тонких довгих пальцях — значить, наяву випробуєте сильну любовну пристрасть. Бачити покручені пальці з кігтями замість нігтів — це до втрати грошей.

Сонник XXI століття
Чесати уві сні палець — до прибутку, бачити відрубані з кров’ю — до втрати родича, обрізати палець — до неприємності, яку ви можете заподіяти одному, обпалити його — означає вступити в другий шлюб, бути зовсім без пальців — знак того, що ви ризикуєте втратити дітей.

Якщо ви уві сні розглядаєте пальці — значить, незабаром будете рахувати гроші.

Ломота в пальці — означає небезпеку, що спливуть ваші старі нечесні справи.

Мізинець поламати — до сварки.

Відсутність у вас пальця — знак того, що до вас прийде неясне свідомість власної провини і страх перед розплатою.

Зайвий палець — сниться до спадщини.

Показувати, тикати пальцем у сні — знак того, що вас чекають великі зміни в житті.

Сонник Цветкова
Пальці дуже красиві — щастя в любові; указувати пальцем (на об’єкт або на суб’єкт дії) — дуже великі зміни; зайвий палець — спадщину; втрачений або пошкоджений — тяготи.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі