Палка. До чого сниться Палка

Палка — символ влади господаря, учителя, символ насильства. Значення символу двояко і піддається сумніву, про це свідчить приказка: «Палка з двома кінцями».

Бачити, що вас карають палицею — до підвищення по службі, премії, до того, що ви зумієте вигідно відзначиться серед інших.

Карати когось палицею — до сліз, бурхливим переживанням і неспокою, які заподіють діти.

Відбиватися палицею, щоб врятуватися від нападника — вам потрібно зібратися і взяти на озброєння все найпривабливіше, що в вас є, це стане в нагоді вам дуже скоро.

Ви стежите за одним кінцем палиці і отримуєте удар другим — попередження про те, що від вас приховують відомості про небезпеку або про те, що надалі зашкодить вам; не соромтеся задавати питання і проявляти цікавість, коли мова йде про ваше життя і вигоді.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Палка уві сні — знак суперництва і сварки.

Для жінки побачити в своєму сновидінні палицю — найчастіше віщує ревнощі, для чоловіка — суперництво в особистому або діловій сфері.

Чим довше уві сні палиця — тим триваліше обіцяє бути конфлікт.

Занадто тонка, зігнута або пошкоджена палиця — говорить про невеликий чи уявний суперництві: можливо, ви бачите недруга там, де його насправді немає.

Міцна товста палиця — свідчить про відкрите протистояння.

Зламана палиця — знак того, що якийсь конфлікт або сварка загрожує закінчитися повним розривом відносин.

Сонник Хассе
Палицю бачити — бережи свої права; бити нею в барабан — повинен будеш міцно себе захищати; чути подібні звуки — склоки і гам.

Сонник від А до Я
Бачити у сні палицю — передвіщає, що незабаром підете в дорогу.

Пряма стругані палиця — відстоїте свої права на спадщину, крива і сукуватий — наяву отримаєте неприємні звістки.

Виламувати або тесати палицю — займетеся заняттям, яке завжди вганяло вас в нудьгу.

Спиратися на палицю — до хвороби, відганяти нею собак — доведеться вдатися до самооборони, бити палицею когось віщує прибуток у дохідній справі.

Користуватися довгою палицею як жердиною, перестрибуючи з її допомогою через струмок — недалекий той час, коли ваші погляди стануть розділяти ті, хто раніше ставився до них з явною іронією.

Сонник XXI століття
Бити палицею когось — до Бариш, прибутку, влади.

Якщо вам приснилася палиця, що стоїть перед вами і встромлена в землю — це знак того, що вас долає нестерпний нудьга при скоєному незнанні, що з собою робити.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі