Пальма. До чого сниться Пальма

Бачити пальму уві сні — вашим потаємним бажанням судилося здійснитися незабаром. Ви зможете наблизити цей час, якщо не будете форсувати події, а віддастеся на волю долі.

Сонник Езопа
Пальмова гілка — це символ перемоги і влади.

Сновидінням, в якому представлена ​​пальма або її гілка — ваша підсвідомість сигналізує вам про те, що наяву склалася така ситуація, коли ви володієте владою над людьми, маєте можливість керувати ними.

Якщо уві сні ви доторкуєтесь пальми або тримаєте в руках гілку — це означає, що незабаром вам запропонують керівний пост.

Якщо уві сні ви тільки бачите пальму, але не маєте можливості дотягнутися до неї — наяву ви не впораєтеся з ситуацією і не отримаєте підвищення по службі.

Бачити пальму з плодами — свідомо прагнути командувати іншими, таємне бажання влади.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити красиву пишну пальму уві сні — знак того, що ваші найсміливіші і екзотичні плани мають хороші шанси реалізуватися.

Крива або зламана пальма — означає, що хоча ваші задуми вельми амбітні, для успішної реалізації їм не вистачає чіткості і продуманості. Іншими словами, якщо ви не бажаєте, щоб та чи інша затія зазнала краху, вам слід не дуже-то покладатися на свою удачу, а заздалегідь прораховувати можливі варіанти розвитку ситуації.

Сонник XXI століття
Бачити у сні пальму — означає, що ви незабаром опинитеся серед добрих і люблячих людей, досягнете успіхів і визнання, будете мати багатство і щасливе сімейство.

Бачити її на лоні природи — означає, що важке стане легким; багато пальм — до великого щастя; бачити пальму в діжці — до розчарування, пальмову гілку — до надання незаслуженої честі.

Англійська сонник
Бачити у сні квітучу пальму і вдихати аромат її квітів — знак, що має важливий сенс: це передвістя великих успіхів, процвітання в справах і щастя. Незважаючи на страхи і погані передчуття. Ви збережете прихильність того, кого любите, і уникнете розлуки. Ваша взаємна любов буде увінчана союзом перед вівтарем. Діти, милий запорука Вашої любові, зберуться за Вашим столом подібно гайку оливкових дерев. Вони виростуть і стануть гідними членами суспільства. Цей сон також пророкує успішні ділові операції, вигідну торгівлю, позбавлення від грошових труднощів, успішний результат судового процесу, довге життя до забезпеченої, спокійної старості.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі