Пам’ятник. До чого сниться Пам’ятник

Пам’ятник у сні — знак закостенілих і помилкових уявлень про когось або про щось. Найчастіше такий сон попереджає про необхідність більш тверезої оцінки якого-небудь людини або ситуації, інакше неминучі болючі розчарування.

Пам’ятник, зроблений із золота або красиво прикрашений — свідчить про те, що ви сліпо ідеалізуєте когось, ризикуючи потрапити від нього в залежність.

Пам’ятник з бронзи або дерева — це передвістя швидкого і великого розчарування в комусь з відомих вам людей.

Зламаний пам’ятник — підказує, що розчарування може привести вас до серйозного конфлікту.

Бачити у сні бюст або голову пам’ятника з дерева або бронзи — знак того, що ви сильно помиляєтеся щодо цінності якихось своїх задумів і планів.

Пам’ятник самому собі — вказує на ваші завищені амбіції. Після такого сну будьте обережні: у реальному житті марнославство і гордість можуть стати для вас джерелом великих неприємностей.

Сонник Хассе
Пам’ятник бачити — даремна праця; бачити власний — жити в спокої; пам’ятник надгробний — печаль.

Сонник від А до Я
Якщо вам сниться пам’ятник відомому діячеві — значить, наяву гряде зміна обставин, яка принесе вам успіх, вигоду і взаємну любов, якщо це скульптура в повний зріст. Бачити пам’ятник у вигляді бюста — передвіщає втрату дорогого приятеля і швидкі його похорон.

Приснився пам’ятник з головою, обкакался пташками — передвіщає витрачені даремно зусилля, кошти, а головне — згаяний час. Позеленілий від старості мідний або зарослий мохом кам’яний пам’ятник — знак забуття і неуваги до батьків.

Бачити надгробні пам’ятники, блукаючи по кладовищу — передвістя печалі і туги, читати на них написи — будете засмучені чиєїсь хворобою.

Побачити могилу зі своїм пам’ятником — спокійне існування без хвилювань і турбот. Замовляти собі пам’ятник — до отримання великих грошей, почестей і слави.

Сонник XXI століття
Споруджувати у сні монумент — означає мати успіх у справах.

Бачити у сні монумент — передвістя розмови з важливою особою.

Замовляти пам’ятник для померлої людини — до прибутку, спадок і виграшу.

Розбитий пам’ятник — до самотності і смутку.

Для жінки побачити в сні бронзову статую — означає, що можуть бути ускладнення у відносинах з майбутнім супутником життя або ж що весілля, на яку ви так розраховуєте, може не відбутися.

Мармурова статуя уві сні — символізує нездійснені бажання.

Бачити у сні пам’ятник собі — знак того, що ви переоцінюєте себе або багатство і честь, іншій людині — знак, що він далеко піде в життя.

Рухомі статуї — сняться до небезпеки і лих.

Перетворитися уві сні в золоту чи срібну статую небагатому людині — до багатства, заможному — до нападок ворогів або розорення.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам сниться меморіальний пам’ятник — сон передвіщає любовну пригоду або досить тривалий роман, який ви довго не зможете забути. Ваш обранець (ця) виявиться справжнім втіленням вашого розуміння краси і сексуальності.

Якщо вам сниться пам’ятник на могилі — це означає, що ваше почуття не буде оцінено, тому ви будете змушені продовжувати пошуки своєї другої половини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі