Панчохи. До чого сняться Панчохи

Якщо вам насняться панчохи — значить, ви будете задовольнятися компанією безпутніх приятелів.

Якщо дівчина в сні помітить, що у неї зносилися або порвалися панчохи — це означає, що її звинуватять якщо не в розбещеності, то, принаймні, в неприпустимому легковажність.

Якщо ж їй сниться, що вона одягає елегантні модні панчохи — значить, вона буде без розуму від чоловічої уваги і їй слід поводитися обачнішими.

Якщо їй сниться, що на ній надіті білі панчохи — їй треба побоюватися сумних розчарувань або хвороби.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Панчохи уві сні — це однозначний акцент на еротику.

Якщо вони виглядають привабливо — такі сни говорять про те, що думки про любовні пригоди на якийсь час можуть затьмарити у вас все інше.

Брудні або рвані панчохи жінці — віщують сором і різного роду неприємності, причиною яких може стати її нестриманість.

Чоловікові бачити уві сні рвані або потворні панчохи — означає, що він близький до пересичення чуттєвими насолодами. Такий сон закликає до поміркованості, інакше пересичення загрожує обернутися розчаруванням або навіть тимчасової імпотенцією.

Жіночий сонник
Порівняно, частково або повністю зношені панчохи — віщують вам осуд і плітки навколо вашої персони. І повірте, це буде небезпідставно.

Якщо уві сні на вас надіті красиві і досить дорогі панчохи — вам не уникнути уваги з боку безлічі шанувальників. Проте сильно не захоплюйтеся і все-таки зупиніть свій вибір на одному з них.

Якщо побачені уві сні панчохи білого кольору — будьте готові зустрітися віч-на-віч з неприємностями і навіть хворобами.

Сонник для всієї родини
Якщо вам приснилися панчохи з понеділка на вівторок — значить, найближчим часом ви потрапите в безпутне компанію.

Якщо уві сні ви помітили, що на вас порвалися панчохи — вас звинуватять в легковажність, але якщо такий сон приснився з п’ятниці на суботу, значить, через дозвільних пліток про вашу розбещеності у вас відбудеться розрив з коханим чоловіком.

Сон з середи на четвер або з суботи на неділю, в якому ви носите білі панчохи — говорить про те, що в найближчому майбутньому вас звалить тяжка недуга.

Еротичний сонник Данилової
Можна з упевненістю сказати, що чорні панчохи — є новинкою на світовому ринку. Адже вони з’явилися тільки наприкінці ХIХ століття. До цього часу жіноча білизна випускалося виключно білого кольору, відповідного інтимним деталей одягу.

Сновидіння про чорних панчохах — повинно трактуватися залежно від конкретних обставин, в які потрапляє сновидец. Однак перед розбором конкретики сну скажемо кілька слів про психоаналітичної символіці чорних панчіх взагалі.

Чорні панчохи — можуть бути інтерпретовані як знак садомазохіческіх потягів (бажання заподіювати біль або відчувати її у зв’язку з досягненням сексуальної насолоди) або ж як символ забороненого плоду (те, що заборонено, але дуже бажано). Вони можуть бути розглянуті як символ садомазохіческой спрямованості особистості, що надягає панчохи або володіє ними.

Воно також — може бути розглянуто як бажання інверсірованного задоволення у того, хто бачить панчохи на іншому, або як бажання сексуальної влади над тим, перед ким панчохи знімаються.

Крім того, чорні панчохи — можуть трактуватися як символічне вираження забороненого плоду, поїдання якого в сновидінні замінюється зняттям їх з ноги, а також як знак прилучення до пізнання природи сексуального.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі