Пантера. До чого сниться Пантера

Бачити у сні пантеру і відчувати страх — означає, що контракти (діловий або шлюбний) можуть бути несподівано анульовані, чому причиною стануть несприятливі для вас події. Але убита або переможена пантера, побачена у сні, обіцяє вам радість і успіх у ваших підприємствах. Сприятлива перспектива поширюється і на ваше оточення.

Якщо пантера загрожує вам — вас чекає розчарування в справах. Інші люди, ймовірно, відмовляться від даних вам обіцянок.

Якщо ви чуєте рев пантери, що наводить жах — вас чекають несприятливі новини про зменшення доходів. Можливо, що ви підете врозріз з громадською думкою; але відсутність страху у сні передвіщає менше зло.

Пантера, як і кішка, побачена у сні — обіцяє зло, якщо ви не вб’єте її.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите цього хижака і відчуваєте страх — передвіщає розлучення внаслідок несприятливих подій.

Убита пантера — сниться до щастя в коханні.

Пантера, яка готується стрибнути на вас — передвіщає розчарування в коханні.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пантера уві сні — знак спритності і підступності. Після такого сну вам слід бути обережніше, нерідко цей образ попереджає про небезпечне суперника, який приховує свої наміри під маскою лестощів або хороших відносин.

Поранена або мертва пантера — передвіщає важку конфронтацію з недоброзичливцем, в якій ви маєте всі шанси взяти верх.

Сонник для всієї родини
Пантера — та ж чорна кішка, тільки набагато більшими. Але це не віщує нічого поганого, скоріше навпаки.

Якщо ви побачите у сні пантеру в ніч з середи на четвер — вас чекає удача в справах і можливий кар’єрний ріст.

Якщо ж тварина присниться вам з воскресіння на понеділок — будьте обережні. Вам може загрожувати небезпека з абсолютно несподіваного боку.

Сонник від А до Я
Бачити у сні плямисту пантеру — передвіщає, що будете засмучені станом справ як на роботі, так і вдома. Чорна пантера уві сні — означає, що можете втратити заступництва людини, від якого багато в чому залежить ваш успіх.

Чути рев пантери, що переслідує вас по п’ятах — на вашому шляху встане хтось, з ким ви не зможете знайти компроміс, і боротьба за першість прийме настільки запеклий характер, що у вас просто не вистачить на це сил, звідси неминучі втрати.

Кидається на вас пантера — означає, що наяву вам буде не діставати елементарного почуття справедливості, якого зажадають від вас обставини, щоб уникнути непотрібних сварок.

Вбити пантеру — знак того, що зростання вашого марнославства буде прямо пропорційне зростанню вашого добробуту, що негативно відіб’ється на відносинах з давніми друзями.

Бачити пантеру в клітці зоопарку — до неприємностей, небажаної зустрічі і затяжної хвороби. Бачити себе в сні приборкувачкою, яка виступає на арені цирку в номері з пантерами — якщо в реальному житті ви будете продовжувати проявляти нерозумне впертість, то піддасться ризику і себе, і своїх рідних.

Жіночий сонник
Бачити у сні пантеру і відчувати страх при цьому — може означати несподівану ануляцію контракту (ділового чи шлюбного). Причиною цьому можуть стати несприятливі для вас події.

Якщо пантера загрожує вам — вас чекає розчарування в справах, відмова партнерів від даних вам обіцянок.

Чути страхітливий рев пантери — до несприятливих новин про ваші доходи.

Відсутність страху уві сні — сприятливий знак.

Пантера, як і кішка, побачена у сні — обіцяє зло, якщо ви не вб’єте її.

Убита або переможена пантера — передвіщає радість і успіх у ваших підприємствах. Сприятлива перспектива може поширюватися і на ваше оточення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі