Папір. До чого сниться Папір

Якщо уві сні вам траплялося відсилати або хоча б тримати в руках папір (або пергамент) — це знак того, що вам загрожують втрати. У реальному житті вони, ймовірно, виявляться у формі судового процесу.

Молодій жінці — це віщує сварку зі своїм коханцем. Остерігайтеся, якщо ви одружені, сварок в околицях вашого будинку. Такий сон може означати і виникнення пересудів навколо вашого імені.

Сонник Езопа
Цілком ймовірно, папір з’явився у вашому сновидінні — у зв’язку з виразами: «Можливо, папір не червоніє» або «Папір все терпить».

Якщо вам приснилися аркуші білого паперу — цей сон передвіщає вам період спокою, безтурботності і душевної рівноваги, діла не будуть вимагати вашого активного втручання, а в сім’ї пануватиме благополуччя і взаєморозуміння.

Бачити зім’яту папір — поганий знак, який обіцяє вам неприємності на роботі, можливо, сварку з колегами.

У сні писати що-небудь на папері — незабаром ви зробите який-небудь вчинок або скажете щось, про що згодом будете дуже шкодувати.

Рвати папір на клаптики — вас виведе з себе брехню і наклеп одного з ваших знайомих, з яким ви зопалу зіпсуєте відносини, втім, не пошкодуєте про це, тому що інші стануть поважати вас за принциповість і прямолінійність.

Якщо ви різали уві сні папір ножицями — це говорить про те, що вам доведеться відкрито виступити проти сильної людини, який часто користується перебільшеними фактами, щоб вплинути на оточуючих.

Сонник від А до Я
Якщо вам наснився аркуш паперу — це віщує відвідування концерту, театру чи танцювального вечора.

Білий папір — означає дружні стосунки і зняття провини; чиста, неіспісанная — цнотливість і чистоту помислів того, в кого ви сумніваєтеся; списана — знак переслідувань і наклепу; з надрукованим текстом — перед вами стануть підлещуватися і підлабузнюватися ті, хто ще вчора дивився зверхньо; коричнева пергаментний папір — до сварки з коханцем; чорна — до поганим вістям; кольорова — досада внаслідок сорому і образи; порвані аркуші паперу — втратите частину своїх прав.

Рвати папір у сні — означає наяву впасти в гнів і дратівливість.

Розкидати аркуші паперу — положення похитнеться, задумане не збудеться.

Писати щось на папері — чекайте неприємних листів.

Відсилати кудись ділову папір — наяву загрожують втрати у результаті судової тяганини.

Отримати такий папір — належить стовідсотково виграшна справа.

Вважати кількість аркушів у стопці папери — даремно втратити кілька днів.

Бачити обгортковий папір — до придбань.

Промокальний папір, побачена у сні — вас обманом змусять розкрити секрети, які серйозно зачіпають інтереси вашого друга.

Порвана промокальний папір — тривалі розбіжності вдома або в колі друзів.

Папір, вирвана з блокнота, з незрозуміло чиїми телефонами — у вас з’являться нові обов’язки і турботи, можливо, навіть приємні для вас.

Макулатура уві сні — передвіщає незабаром кропіткий, але невиправданий працю.

Жіночий сонник
Якщо уві сні вам довелося мати справу з будь-якими паперами — чекайте ускладнень з законом, витрат, пов’язаних з судовими витратами. Для молодої жінки такий сон — означає, що її обранець може доставити їй у майбутньому чимало безрадісних переживань.

Сонник XXI століття
Папір або пергамент уві сні — можуть снитися до втрат, аркуш білого паперу символізує дружбу і допомогу друзів.

Різати уві сні папір — до розставання з коханим або розлучення, рвати або спалювати її — означає закінчити розпочату справу.

Побачені уві сні сувої паперу або пергаменту — можуть провіщати судовий процес або якісь розгляди, якщо вони білого кольору — ви виграєте, якщо іншого — ваша перемога під сумнівом.

Картон або товари, упаковані в картонні коробки — передвістя ваших успіхів і процвітання.

Якщо ви отримали поштою або купили товар в картонній коробці, яка пошкоджена — такий сон може принести вам розчарування в людині, яку ви вважали своїм другом або на якого сподівалися.

Побачені уві сні листи ватману — можуть провіщати вам майбутні переживання через коханого або через сварку з ним.

Побачена у сні промокальний папір — попередження. Обманом або іншим нечесним способом у вас спробують з’ясувати конфіденційну інформацію, яка може нашкодити вашим друзям або родичам.

Англійська сонник
Папір або пергамент у сні — означає, що Ви потрапите в біду: можливо, Вас звинуватять у якомусь злочині і, домагаючись виправдання, Ви витратите багато грошей і душевних сил.

Чистий аркуш паперу у сні — говорить про щирість почуттів Вашого друга або коханої, які незабаром зігріють Ваше серце.

Бачити ж у сні недбало списану карлючками або заляпану плямами папір — передвісник неприємності або якихось неправедних справ.

Якщо папір списана акуратно — цей сон обіцяє вигідні угоди.

Якщо папір недбало складена або зім’ята — сон передвіщає розчарування, якщо ж вона складена акуратно, але текст не видно, то Вам вдасться здійснити свої наміри.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі