Пар. До чого сниться Пар

Якщо вам наснився пар — це обіцяє вам зустріч з людиною, яка був вашим першим коханням. У вас залишилися до нього добрі почуття, тому зустріч пробудить вельми приємні спогади. Не дозволяйте емоціям взяти над вами верх, бо для вас ця зустріч буде означати набагато більше, ніж для вашого «колишнього».

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо у сні Ви дивитеся за вікно і нічого не бачите, так як всі застеленому пеленою пара — люди, яких Ви не знаєте, порушать Ваші плани, зруйнують те, чого Ви добивалися з великими труднощами.

Якщо Ви необережно відкрили каструлю і обпекли руку паром — Вам необхідно побоюватися зовнішніх обставин, які складаються не кращим для Вас чином.

Якщо Вам сниться, що тепер Ви повинні готувати всі страви тільки на пару — значить ваш намір відпочити отримає підтримку впливових людей.

Якщо уві сні зіпсувалася Ваша зачіска, бо в кімнаті, де Ви знаходитесь, підвищена вологість — цей сон обіцяє засмучення через сил, витрачених даремно; віщує марні витрати.

Східний жіночий сонник
Якщо тобі сниться, що ти спостерігаєш за клубами пари, однак з якоїсь причини не вимикаєш чайник — значить, ти ризикуєш втратити свою вигоду через те, що будеш занадто довго думати, перш ніж приймеш рішення.

Бачити, як над ріллею піднімається пара — знак того, що ти зробила все, що від тебе залежало, можеш заспокоїтися.

Сонник від А до Я
Бачити у сні пар з носика чайника або з-під кришки киплячої каструлі — це знак сміливості, беззавітно і твердої рішучості до кінця відстоювати свої інтереси в боротьбі з сильним противником.

Пар, клубами валить з пошкодженої теплотраси — означає, що вам належить виконати те, що для багатьох становить труднощі, а для вас нікчемна справа.

Пар, густою стіною стоїть в котельні — наяву станете жертвою підступного махінатора, довгий час діяв у вас під самим носом. Бачити пар в лазні — означає, що незабаром вам доведеться встати перед вибором: чи то піддатися ницим бажанням, підкоряючись інстинкту, чи то, керуючись розумними міркуваннями, подолати спокусу і тим заслужити схвалення рідних.

Паритися в лазні — значить, в реальному житті завдасте комусь образу, погіршивши колишні близькими і дружніми до цього відношення. Піддавати більше пару — до успішного початку нового підприємства.

Зовсім слабкий пар в парній — передвіщає зміцнення дружніх стосунків, підвищена увага і повага до вас, що може обернутися успіхом у справах.

Сухий пар в сауні — передвіщає раптове нездужання, при якому поряд з вами не виявиться нікого, хто б міг допомогти хоча б дістатися до будинку.

Бачити у сні парову машину в дії віщує отримання певної частки прибутку, бездіяльна — остерігайтеся обдурювання з боку вуличних торговців, пам’ятаючи золоте правило: скупий платить двічі.

Паровий каток — означає, що досягнутий вами успіх неміцний і, коли він скінчиться, вас спіткає розчарування, якого ви не перенесете.

Сонник XXI століття
Побачити в сні багато пари — означає, що робота, яку ви виконували з ретельністю і старанно, виявиться марною.

Бути уві сні оповитим паром — передвістя того, що ви опинитеся серед противників і вам доведеться протистояти їм, щоб відстояти свою точку зору або довести правоту.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі