Парад. До чого сниться Парад

Бачити у сні парад — знак того, що якісь події незабаром можуть захопити вашу увагу, відсунувши на другий план всі інші справи.

Якщо, дивлячись на парад, ви відчуваєте душевний підйом — такий сон підказує, що ви можете добитися дуже великих успіхів, якщо будете діяти організовано, зібрано і в злагоді з іншими людьми.

Сонник від А до Я
Приснився військовий парад — передвіщає, що ви встигнете на важливі збори або нараду і будете оскаржувати рішення, яке винесуть без урахування вашої думки і голоси.

Бачити себе учасницею фізкультурного параду, хода вулицями міста в спортивному костюмі і з величезним прапором у руках — у вашому житті з’явиться особа, яка візьметься шантажувати вас інкогніто, але ви будете знати, хто це, і все-таки справно платити здирникові данину, боячись викриття.

Одягати парадну одяг на званий прийом — ваша бездоганність у смаках і всьому, що стосується моди, надасть вам чималу послугу в подальшій кар’єрі.

Парадне ганок або під’їзд будинку, побачені уві сні — віщують, що ви цілком довіритеся своєму обранцеві, остаточно переконавшись в його порядності та чоловічої мудрості.

Езотеричний сонник
Бачити парад — ваші запити і амбіції не відповідають можливостям. Вас чекає розчарування.

Брати участь у параді — успіх на іспитах, у змаганнях і показових виступах.

Командувати парадом — дуже хороша перспектива на державному та політичному поприщі. Вам зумовлений успіх. Але якщо вам вже минуло 50 років, то це сон про невиконану місію.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі