Параліч. До чого сниться Параліч

Сон про параліч — поганий знак, що передвіщає фінансові невдачі і розчарування в літературних заняттях. Закоханим він віщує кінець любові.

Побачити в сні себе страждаючим від паралічу — означає, що ви укладете ненадійні договори.

Побачити паралізованим одного — знак того, що фатальна невизначеність складеться у ваших відносинах і тінню впаде на ваш будинок.

Якщо закохані бачать уві сні своїх коханих, які страждають від паралічу — це означає, що незадоволеність у відносинах може зруйнувати їхнє щастя.

Сонник закоханих
Закоханим сон про параліч — передвіщає розлуку або розставання. Подружжю такий сон — обіцяє розлучення.

Якщо уві сні паралізовані ви самі — це означає, що вам не варто вірити своїм шанувальникам — вони обдурять і зрадять.

Якщо паралізований ваш коханий — це віщує невизначеність у ваших стосунках. Можливо, ви будете коливатися, думаючи, чи продовжувати їх. Такий сон означає також, що ви не задоволені нинішнім станом справ, і це може стати причиною розриву.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Параліч уві сні — переживаєте ви якісь конфліктні почуття або імпульси? Наприклад, ви хочете распрощ це попередження про те, що якісь ваші задуми і плани найближчим часом не зможуть здійснитися.

Нерухомі ноги — переживаєте ви якісь конфліктні почуття або імпульси? Наприклад, ви хочете распрощ знак того, що ви не відчуваєте впевненості у своєму становищі або маєте недостатню матеріальну базу для просування своїх справ.

Якщо уві сні вас не слухаються руки — переживаєте ви якісь конфліктні почуття або імпульси? Наприклад, ви хочете распрощ це може означати, що для виконання якоїсь справи вам бракує вміння або досвіду.

Особливий випадок, якщо в сні вас не слухаються пальці. Непорушність великого або вказівного пальця — ознака занепаду волі. Інші пальці — символізують друзів і соратників, підтримки яких ви ризикуєте втратити.

Сонник від А до Я
Бачити в сні себе немічною і на старості років розбитою паралічем — це недобрий знак, що сповіщає розлад здоров’я на нервовому грунті.

Сон, де ви опинилися паралізовані в результаті серйозної травми через нещасного випадку — передвіщає спад в справах і невдачі в любові.

Якщо параліч збагнув вашого чоловіка або коханого — знайте: їх підстерігає небезпека з боку підступних і злісних недоброзичливців.

Бачити паралізованих тварин — наяву отримаєте запрошення до бенкетним столу. Бути паралізованою від страху перед лицем смертельної небезпеки — означає, що наяву проявите рішучість і несподівану сміливість.

Жіночий сонник
Сон про параліч — поганий знак, пророчащая фінансові невдачі і розчарування у своїй роботі. Закоханим він віщує кінець любові.

Побачити в сні себе паралізованим — до ув’язнення сумнівних угод.

Побачити паралізованим одного — знак того, що у ваших стосунках з’явиться невизначеність, яка кине тінь і на ваш будинок.

Бачити у сні свого коханого, який страждає від паралічу — означає незадоволеність відносинами, яка може зруйнувати ваше щастя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі