Паранджа. До чого сниться Паранджа

Якщо уві сні ви бачили когось в паранджі — це свідчить про те, що в реальному житті ви часто страждаєте, тому що ваш партнер в сексуальних відносинах відгороджується від вас. Ви підозрюєте, що він нещирий з вами і тому ставить між собою і вами перешкоду.

Самому носити паранджу у сні — сон свідчить про те, що в сексі вам властиво відгороджуватися від партнера, не виявляючи своїх справжніх почуттів. Для вас велика проблема сказати партнеру про свої бажання і наміри, тому ви віддаєте перевагу чекати, коли він здогадається сам.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите когось в паранджі — говорить про ваші тривоги в реальному житті. Ви відчуваєте себе самотньо, тому що ваш партнер не приділяє вам належної уваги. Ви все більше віддаляються один від одного, тому між вами зростає стіна нерозуміння.

Якщо уві сні паранджа була надіта на вас — це означає, що ви практично ніколи не кажіть партнеру про свої почуття і бажання. Ви думаєте, що він повинен про все здогадатися сам, однак не чекайте дива: інша людина не може знати, чого хочете ви, а тому слід прямо говорити про свої уподобання.

Сонник Ванги
Бачити у сні жінку, закриту паранджею — жалість змусить вас вступити негідно, тому подолайте в собі нерішучість і знайдіть мужність виправити свою помилку.

Якщо вам сниться, що на вас паранджа, то це означає ваше повної поразки, яке залишить в душі неприємний осад, але зовсім нічого не змінить у вашому житті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі