Парашут. До чого сниться Парашут

Якщо вам приснилося, як ви стрибаєте з парашутом — значить, скоро вам судилося пережити незвичайні емоції від зустрічі та знайомства.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Парашут, побачений у сні — знак того, що ви відчуваєте сильні побоювання щодо надійності якогось підприємства. Можливо, вам слід зважити і обдумати свої справи, щоб знайти необхідну впевненість або навіть відмовитися від ненадійної затії.

Порваний парашут — недвозначна вказівка ​​на те, що ви недостатньо добре підстрахувалися в справах, і в разі провалу вас можуть очікувати великі неприємності.

Східний жіночий сонник
Сон, в якому фігурує парашут — попереджає: затівається тобою справу при найближчому розгляді опиниться майже нездійсненним.

Якщо приснилося, що ти летиш з парашутом — знай: твоя схильність до ризикованих витівок приносить чимало занепокоєння твоїм близьким.

Сон, в якому ти стрімко наближаєшся до землі, а парашут все не розкривається — означає, що, незважаючи на всі сумніви і страхи, ти неодмінно досягнеш успіху.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите спускаються на парашуті людей під час авіаційного чи іншого свята — означає, що наяву вчасно приймете заходи, необхідні для забезпечення збереження своїх заощаджень.

Викидатися з літака з парашутом, який не розкривається — передвіщає жахливі наслідки нещасного випадку, кото можна уникнути, відмінивши всі неофіційні візити.

Благополучно приземлитися на парашуті — знайдете щастя зі своїм коханим.

Впасти на лісовий масив і повиснути на дереві, заплутавшись у стропах парашута — зазнаєте невдачі в підприємництві.

Опускатися на парашуті в загубленій точці океану, залишивши борт потерпілого аварію літака — наяву потрапите в безвихідне становище і будете змушені прийняти продиктовані умови.

Сонник закоханих
Стрибати у сні з парашутом — до знайомства, яке переверне ваше уявлення про секс. Ви думали, що все знаєте про інтимну сторону життя, однак новий партнер відкриє вам багато чого, про що ви і не підозрювали.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі