Паркан. До чого сниться Паркан

Забратися на паркан — до успішного завершення важливої ​​справи.

Якщо ж ви впали з паркану — то цей сон попереджає вас, що ви беретеся за справу, до якої нездатні, і вас чекає невдача.

Несприятливий сон, у якому ви, сівши з друзями на паркан, обрушуєте його ненавмисно — він обіцяє нещасний випадок з кимось із ваших близьких.

Якщо уві сні ви пролазите через паркан — то, значить, наяву ви захочете вдатися до непридатним засобам для досягнення своєї мети.

У сні перекинути паркан для того, щоб пройти — знак того, що своїми енергійними вчинками в житті ви станете домагатися і досягнете майже неможливого.

Якщо ж вам сниться стадо, перекинувшись паркан на своєму шляху — це передвісник отримання підтримки з несподіваною для вас боку.

Сприятливий сон про те, що ви ставите паркан: він віщує вам активну творчу діяльність і достаток. Юній особі такий сон передвіщає духовну близькість з коханою людиною.

Сонник закоханих
Якщо молодій дівчині присниться, що вона ставить паркан — це означає, що її чекає духовна близькість з обранцем.

Забратися у сні на паркан — до вдалих відносин з коханою людиною.

Однак сон, в якому ви впали з паркану — обіцяє сварку з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні свій паркан цілим і справним — знак того, що вашому благополуччю ніщо не загрожує. Якщо в останні дні у вас виникали якісь конфлікти з оточуючими, то сон обіцяє, що ситуація незабаром налагодиться.

Якщо уві сні ваш паркан здається занадто високим — це означає, що вам не слід замикатися в собі і своїх проблемах.

Бачити свій паркан покосившимся або помітити в ньому дірку — це сигнал про те, що вашому благополуччю загрожує певна небезпека.

Чужі або безгоспні паркани уві сні — символізують перешкоди і обмеження на вашому життєвому шляху. Зазвичай такі сни закликають вас дотримуватися деяких встановлених рамок і огороджують вас від спокуси зайнятися якимись сумнівними справами.

Побачити в сні паркан, що перепиняє вам дорогу — є попередженням про несподівані перешкоди, які загрожують перешкодити вашим планам.

Бачити безхазяйний паркан звалився або помітити в ньому лаз або хвіртку — знак того, що наяву найближчим часом у вас можуть з’явитися нові перспективи, погані або хороші, залежно від загальної атмосфери сну.

Сонник від А до Я
Сон, в якому перед вами постає паркан — природно, уособлює життєвий перешкоду, перепони в справах і інші невдачі. Якщо уві сні ви цей паркан рвучи — наяву вам загрожує занепад справ аж до розорення.

Зводити уві сні паркан — значить знайти доброзичливе заступництво і надійний захист. Лагодити його — такий сон говорить, що слід зважене підходити до справ, щоб оптимальне рішення їх не знаходилося заднім числом.

Бачити у сні зовсім старий і прогнилий паркан, що звалився, як тільки ви на нього сперлися — передвістя нещасного випадку з кимось із ваших близьких знайомих.

Перелазити уві сні через паркан — означає, що наяву вам доведеться вдатися до хитрощів, щоб здійснити задумане. Повиснути на паркані, зачепившись за цвях — передвіщає успішне завершення справи. Впасти з паркану і боляче забитися — це вам попередження не братися за справу, в якій ви нічого не тямите, бо за цим неминуче піде провал.

Підривати уві сні паркан або бачити підірваний — знак того, що своїми рішучими діями і напористістю ви досягнете в житті набагато більшого, ніж якщо будете покірливо підкорятися обставинам і чекати, поки вам зволить посміхнутися пані удача. Врізатися в огорожу на машині і рознести його на друзки — передвістя несподіваною підтримки від вчорашнього конкурента. Палаючий паркан — настане світла смуга в житті.

Робити паркан — передвіщає вам активну творчу діяльність і відповідний достаток.

Сонник закоханих
Паркан — сон, в якому ви спостерігаєте за зведенням паркану, віщує, що ви стурбовані вашим відносинами і хочете виправити становище.

А будівництво паркану — перший до того крок. До того ж ви будете задоволені результатом.

Якщо ви бачите в сні себе перелазити через паркан — це означає, що ви станете домагатися мети не прямим шляхом, а якимось обхідним. Ви не зможете змусити людину підкоритися вам, тому спробуєте зробити це таємно, непомітно. Ваші зусилля, втім, не будуть марними.

Ставити паркан — означає, що ви ведете замкнутий спосіб життя. Ваші почуття закриті від оточуючих, так як ви впевнені, що любов — зло, тому випробовувати це почуття, на вашу думку, означає піддатися спокусі і зробити помилку. Природно, з такими настроями і поглядами сподіватися на світле почуття не варто.

Ламати паркан — до звільнення від спогадів, які гнітять вас. Ви навчитеся безболісно сприймати ваше колишнє почуття і позбавитеся від гніту печалі. До вас прийде віра в краще, ви зрозумієте, що життя не скінчилася і попереду вас чекає ще багато світлих днів. Те, що минуло, вже не повториться, так навіщо витрачати час, щоб згадувати колишнє щастя? Попереду вас чекає нове, тому не отруюйте себе марними жалями.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви стоїте перед парканом — значить, в реальному житті вас турбують якісь обмеження. Можливо, відбудеться серйозна сварка, викликана тим, що ви побажаєте більшої свободи і розкутості, але вас не зрозуміють.

Іти в сні вздовж паркану — в вас закладений потенціал, про який ви і не підозрюєте, тому зробіть спробу позбутися тиску оточуючих і віддатися у владу почуттів.

Езотеричний сонник
Паркан — нездоланний утруднення, розлука з близькими. Долати труднощі будуть подолані, розлука недовга.

Спосіб подолання паркану (перелізти, розібрати, знайти прохід) — говорить про спосіб боротьби з труднощами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі