Паркет. До чого сниться Паркет

Якщо ви робите в квартирі ремонт і своїми силами міняєте паркет — вам належить проявити себе в області, в якій ви не маєте досвіду, при цьому на вас покладатиметься велика відповідальність.

Якщо ви приходите в гості і вас вражає блиск паркету — значить, вам належить зустріти того, хто зіграє у вашому житті незабутню роль.

Якщо вас запрошують на танець, під час якого ви ковзалися на паркеті — значить, ви станете причиною конфузу, невдачі коханої людини.

Якщо ви приходите додому і виявляєте, що діти пролили на паркет чорнили — значить, вам належить дізнатися щось таке, що сповнить вас гордістю й усвідомленням власної значущості.

Сонник XXI століття
Ковзати по блискучому, незвичайно гладкому паркету, як на ковзанах по льоду — вступити в які-небудь ризиковані підприємства.

Класти паркетну підлогу у своїй квартирі — до цікавих новин.

Сонник Ванги
Бачити у сні паркетна підлога — рідкісний сон, який передбачає появу у вас нових ідей, втіливши які ви забезпечите собі безбідне існування і визнання.

Самому укладати уві сні паркет — такий сон пророкує, що ви відкриєте в собі якість, про який не підозрювали, і це відкриття багато що змінить у вашому житті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі