Парламент. До чого сниться Парламент

Бачити у сні засідання парламенту — отримати шанс збагатитися. Можливо, відбудеться знайомство з дуже впливовими людьми, які зроблять вам вигідне в усіх відношеннях пропозицію. Але будьте уважні у поводженні з грошовими купюрами.

Сон, в якому ви бачите себе спікером парламенту — означає сімейні чвари і зіпсовані відносини з колегами по роботі. Постарайтеся навчитися тримати свій язик за зубами. Ви дуже балакучі.

Якщо вам сниться, що ви засідаєте в парламенті — будьте обережні: ви познайомитеся з людьми, які справлять на вас сприятливе враження, але не поспішайте їм довіряти свої секрети. Раптом вони вас розчарують.

Бачити у сні свого родича або себе членом парламентської комісії — взяти участь у ризикованій авантюрі, яка поставить під загрозу вашу репутацію.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви уважно стежите за ходом парламентської сесії, засіданням Думи, Ради і т. П. — Це означає, що вам належить вирішувати питання, від яких залежить ваше майбутнє з імпульсивним і навіть неврівноваженою людиною.

Самому бути на засіданні — застереження: нові зв’язки або знайомства, які здаються вам дуже обнадійливими, можуть розчарувати вас в найближчому майбутньому.

Вести уві сні засідання парламенту або бути спікером — означає, що через свою необачність або зайвої довірливості ви можете потрапити в неприємну ситуацію, посваритися з друзями або колегами.

Англійська сонник
Побачити в сні себе членом парламенту — передвістя справжнього успіху, якщо ж Ви присутні там як гість, слухає дебати, то цей сон передвіщає сімейні сварки і чвари. Ви посваритеся з коханим (коханою) і друзями.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі