Парус. До чого сниться Парус

Вітрила уві сні — символізують сприятливі обставини.

Бачити їх безвольно провісшимі — означає, що для якоїсь справи ще не настав час, і вам краще його відкласти.

Бачити у сні, як вітрила наповнюються вітром — є ознакою того, що вам не можна упускати момент. Сон підказує, що найближчим часом успіх буде супроводжувати тим чи іншим вашим задумам.

Колір паруса — теж може свідчити про те, наскільки реалістичні ваші устремління.

Так, білий або сріблястий вітрило — знак того, що ваші сміливі бажання мають всі шанси на успіх.

Яскраво-червоний або яскраво-червоний вітрило — свідчення вашої активності або пристрасного бажання. Будьте обережні: саме надмірна пристрасть може стати перешкодою на шляху здійснення ваших задумів.

Рожеві, блакитні або прозорі вітрила — попередження про те, що до реального життя ваші мрії мають мало відношення, занадто вони ефемерні і фантастичні. Спробуйте поставити собі більш конкретні і здійсненні мети.

Темний або чорний вітрило уві сні — знак ризикованих авантюр.

Брудні або порвані вітрила — знак того, що ваші бажання і плани здатні завдати вам шкоди.

Еротичний сонник Данилової
Сон, в якому ви бачите прекрасний білий парус — може бути витлумачений по-різному, залежно від того, яка погода була на морі.

Якщо море чи річка були неспокійними — у вашій звичного життя настануть значні зміни. Ви зміните любовного партнера або почнете змінювати чоловікові (дружині).

Якщо море було тихим — вас очікує роман з інтригуючою і вражаюче красивою людиною.

Езотеричний сонник
Парус видно в море — туга, викликана обридлим побутом. На вашому судні сили, що впливають на вас; якщо ви керуєте вітрилом — ви не схильні до впливу ззовні; якщо хтось ставить або управляє вітрилом — вами керують люди або обставини (вітер).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі