Паспорт. До чого сниться Паспорт

Якщо вам наснився паспорт — це свідчить про те, що ви прагнете узаконити ваші стосунки з партнеркою (партнером). Ви наївно вважаєте, що таким способом можете прив’язати до себе людину, знайти контроль над його діями і свободою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Паспорт у сні — знак сумнівів і недовіри.

Бачити, що хтось вам пред’являє паспорт — означає, що незабаром ви можете засумніватися в особистих якостях або здібностях когось із вашого оточення.

Якщо ж ви самі пред’являєте кому-небудь свій паспорт — такий сон передвіщає вам прикрі непорозуміння у спілкуванні з оточуючими. Таке ж значення має сон, в якому ви втрачаєте свій паспорт.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви пред’являєте охоронцям порядку свій паспорт — означає, що незабаром у вас з’явиться необхідність приховати або змінити дату свого народження або прописку в цілях заміжжя або, навпаки, внаслідок розірвання шлюбу.

Міняти уві сні свій паспорт на новий — наяву ви відмовитеся від зустрічі з людиною в самий останній момент, не повідомивши, однак, при цьому його самого.

Отримувати уві сні закордонний паспорт — в реальності зробите добру справу, заради чого доведеться поступитися своїми інтересами і пожертвувати часом, проте щедра подяку з боку зобов’язаних вам допомогою людей з лишком окупить всі понесені вами витрати і втрати.

Якщо вам наснився техпаспорт на автомобіль — це віщує відчайдушну боротьбу за збереження за собою права на тимчасово закріплену за вами нерухомість.

Вивчати уві сні технічний паспорт на придбану складну побутову техніку — означає, що наяву заведете тісні стосунки із впливовими людьми, що незабаром принесе удачу в справах.

Сонник Деніз Лінн
Паспорт — можливість відправитися в подорож очікує вас відразу ж за рогом. Готуйтеся до змін. Вам слід продовжити свій паспорт, щоб вас не застала зненацька можливість несподіваного подорожі. Це ваш квиток на зміни і створення всього, що вам подобається у вашому житті.

Паспорт — це посвідчення особи. Що цей знак говорить вам про вашої особистості? Чи подобається вам вона? Або прийшов час щось у ній змінити?

Сонник XXI століття
Якщо уві сні вам видають новий паспорт або ви обмінюєте старий — це означає, що вас чекає цікава і перспективна робота.

Побачити в сні свій закордонний паспорт — знак, що незабаром вам належить приємна подорож або цікава відрядження, чужий — до турбот, пов’язаних з чиїмось від’їздом.

Якщо уві сні ви проходите паспортний контроль — значить, наяву вас чекають труднощі в справах через зовнішні, що не залежать від вас обставин.

Сонник закоханих
Паспорт — такий сон символізує ваше прагнення узаконити стосунки з партнером. Ви вважаєте, що це допоможе вам зберегти почуття. Однак неможливо підпорядкувати собі людину, обмеживши його свободу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі