Пастка. До чого сниться Пастка

Бачити у сні пастку — передвіщає образливу невдачу в найближчому майбутньому, проте зневірятися не варто, бо слідом за цим піде смуга суцільного везіння.

Якщо вам влаштовують пастку ваші вороги — значить, наяву доведеться розлучитися з чимось дуже для вас дорогим.

Попастися в пастку — в реальному житті вас помилково звинуватять у злочині люди, яких ви знати не знаєте і в очі не бачили.

Самою влаштовувати комусь пастку — такий сон віщує вашу рішучість піти на найрадикальніші заходи, аби задовольнити свою спрагу помсти.

Якщо ви попалися в пастку, яку самі ж і поставили — це попередження бути вкрай обережною у висловлюваннях, щоб не нашкодити собі своєю мовою.

Якщо у вашу пастку попався саме той, на кого ви її ставили — значить, в реальному житті вам будуть супроводжувати удача в справах і везіння в коханні.

Якщо в приготовлену вами пастку догодили ваші закляті вороги — стало бути, вам забезпечено успіх в будь-якому зробленому справі.

Ставити пастку на тварин — означає, що вам вдасться знайти вихід із самої скрутній ситуації.

Бачити, що у вашій пастці хтось побував, звільнився з неї — означає, що ваші супротивники виявляться сильнішими і хитріше вас.

Якщо при цьому пастка зірвана — вас будуть переслідувати хвороби і постійні невдачі в справах.

Сонник XXI століття
Бачити у сні пастку з тваринами — до скандалів з родичами, марним втрат через недбалість, ставити пастку — означає попередження про небезпеку, потрапити в пастку — до удачі.

Сонник Цветкова
Пастка із тваринами — зловмисне, біди від родичів; порожня — втрати через недбалість.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі