Пастух. До чого сниться Пастух

Сон, в якому пастухи пасуть свої стада — обіцяє рясний урожай і благополучне ведення господарства фермерами, а також різноманітні задоволення і удачу всім іншим.

Якщо пастухи уві сні перебувають у неробстві — остерігайтеся хвороб і важких втрат.

Сонник Езопа
Пастух — викликаний вашою підсвідомістю уві сні образ пастуха може бути наслідком того, що в реальному житті ви займаєтеся складної кропіткою роботою, яка вимагає від вас підвищеної уваги і великого працьовитості, тобто роботою за складністю нагадує ремесло пастуха. Недарма в народі про пастуха кажуть: «тваринкою водити, чи не роззява рот ходити».

Побачити в сні пастуха, пасе кіз — означає, що незабаром вам належить дуже складна робота, яка зажадає від вас великих витрат сил.

Якщо вам приснилося, що ви самі працюєте пастухом — незважаючи на те, що в реальному житті ви багато працюєте, результат вашої роботи вас не задовольняє.

Розмовляти в сні з пастухом — знак того, що наяву вам має бути зустріч з людиною, чиє працьовитість вразить вас. Можливо, з бесіди з ним ви дізнаєтеся багато нового і цікавого, що сильно вплине на ваше життя.

Якщо вам приснилося, що на пастуха нападає скотина — у вас занадто багато недоброзичливців, які будь-якими способами намагаються перешкодити вам добитися поставленої мети.

Якщо пастух з легкістю відбивається від худобини і навіть заганяє її в загороду — наяву ви легко впораєтеся зі своїми недоброзичливцями. Якщо ж ні, то значить їм вдасться перешкодити вашій справі.

Бачити у сні пастуха, ганяти на пасовище худобу — хороший знак. Такий сон передвіщає серйозне доручення, за виконання якого ви будете гідно винагороджені.

Якщо уві сні ви побачили кличе на допомогу пастуха, бо на його стадо напали вовки — такий сон свідчить про те, що в реальному житті багато клопоту вам доставлять діти.

Якщо вам приснилося, що пастух шукає заблукалого теляти — в реальному житті ви захочете повернути собі те, чого позбулися.

Якщо ж пастух знаходить цього теляти в той момент, коли його зжирає вовк — такий сон явне свідчення того, що та річ, яку ви незабаром придбаєте, не доставить вам бажаної радості, і в кінці кінців ви будете всіляко намагатися позбутися її.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні пастуха — це знак того, що ви не повинні пускати свої справи на самоплив, інакше вони можуть прийти в занепад.

Недбайливий пастух у сні — підказує, що ви допустили в своїх справах якийсь недогляд, який може згубно позначитися на вашому благополуччі.

Якщо ж пастух замість того, щоб пасти стадо, грає на сопілці або як-небудь бавиться — такий сон вказує на те, що якісь сторонні емоції або захоплення можуть вас відволікти від поточних справ. Загальна атмосфера такого сну підкаже, чим це загрожує для вас обернутися.

Сонник Хассе
Пастух — бережи свою честь; з вгодованим стадом — щасливе домашнє життя; з худим — повільне зростання сім’ї.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі