Павич. До чого сниться Павич

Напевно, найпопулярніша казковий птах павич, навіть вигадана жар-птиця нагадує собою цілком реального павича, його навіть називають «райським птахом».

Тому образ павича у вашому сновидінні — може уособлювати надії, мрії, фантазії.

Павич може символізувати у вашому сні — гордовитого, пихатого, гордовитого людини, що приділяє більше часу своїй зовнішності, ніж внутрішньому розвитку.

Якщо ви знаєте народну мудрість: «Павич красивий, та ногами нещасливий», то уві сні образ цього птаха — може зв’язуватися вашою підсвідомістю з якимось маленьким недоліком, який не компенсується усіма іншими достоїнствами.

У сні годувати павича — знак того, що ви зумієте знайти підхід до людини, яку всі навколо вважають неприступним.

Якщо павич розпускає хвіст на ваших очах — незабаром чекайте підступу або обману з боку людини, якій ви і так не довіряєте. Краще поменше відвертими, щоб вашої щирістю не скористалися проти вас же самих.

Бачити павича, що втрачає перо з хвоста — вам належить викрити чийсь негідний вчинок або сказати правду про впливову людину, після чого ви будете відчувати деяку незручність, але залишитеся вірними собі.

Якщо у вашому сні павич кричить — цей сон попереджає вас про те, що, будуючи грандіозні плани, ви забуваєте про дрібниці, на яких можете погоріти.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Павич, побачений у сні — символізує самозамилування і надмірну турботу про власний статус. Нерідко такий сон попереджає, що чиясь думка про себе (не виключено, що і ваше власне) сильно завищена.

Крик павича — означає, що зайве зарозумілість може стати очевидним для інших, що викличе пересуди.

Поранений чи мертвий павич — попередження про те, що зарозумілість може стати причиною серйозних неприємностей.

Сонник для всієї родини
Павич з розкішним хвостом, приснився в ніч з середи на четвер — передвіщає вам розваги всю решту тиждень.

Той же сон, побачений в ніч з неділі на понеділок — вам належить затіяти ремонт будинку.

Обережніше, якщо у павича хвіст не розпущено — на вас випадково може впасти банку з фарбою і зіпсувати новий костюм або відвалиться плитка у ванній. Загалом, вам загрожують дрібні, безпечні для здоров’я неприємності.

Якщо павич уві сні видає неприємні звуки — ви даремно витратите свій час.

Сонник від А до Я
Якщо вам наснився павич, розпустив свій веселковий хвіст — в реальності усвідомлюєте свої помилки і постараєтеся надалі не допускати нічого подібного.

Павич, вільно розгулює по саду і видає свої голосні гортанні крики — передвіщає численні турботи, які зваляться на вашу голову неждано-негадано.

Ганятися за павичем — наяву поставите себе в смішне становище.

Висмикнути у павича перо — ваші домагання будуть відкинуті.

Мертвий павич уві сні — передвіщає нещасний випадок, який обернеться і позитивною стороною.

Сонник XXI століття
Бачити у сні павича — означає зустрітися з багатим впливовою людиною; бачити мертвого павича — потерпіти збиток; для холостого чоловіки ловити павича — означає мати незабаром лагідну дружину.

Сонник закоханих
Павич — такий сон говорить про те, що ви надмірно впевнені у своїх сексуальних здібностях. Через це ваші партнери багато чого чекають від вас, але після близькості відчувають розчарування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі