Павутина. До чого сниться Павутина

Павутина уві сні — обіцяє вам приємне товариство і успіх у справах.

Сонник Фрейда
Бачити у сні павутину — сон свідчить про те, що ваші відносини зжили себе, і це помітно, в першу чергу, по тому, як ви занимат любов’ю знехотя, ліниво, немов вас хтось змушує.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Павук і павутина уві сні — символи спритною інтриги або пастки, приготовленої кимось.

Бачити павутину в темному місці — говорить про те, що хтось може скористатися вашою неуважністю.

Зустріч з павуком в невідповідних умовах, наприклад, на красивій галявині — знак того, що інтрига чи зрада можуть виявитися для вас повною несподіванкою.

Отруйний павук — попереджає про непоміченою вами небезпеки. Бережіться: чиєсь зрада може виявитися вкрай болючим для вас! Постарайтеся бути уважнішими і обережнішими з оточуючими вас людьми.

У той же час, маленький забавний павучок на легкій павутинці — говорить про спокій і радості у вашому домі.

Розчавити павука в своєму сновидінні — передвістя важкої сварки.

Сонник Нострадамуса
Павутина — символ плутанини, підступності, зради, довгих справ, підлості.

Бачити стелю, повністю затягнутий павутиною — символ хвороби, яка буде пов’язана з сильними головними болями, причину яких не вдасться встановити, що ускладнить постановку діагнозу і пошук ліків.

Бачити летить павутину, яка блищить на сонці — цей символ говорить про те, що дія сну повинно трактуватися у відношенні до ранньої осені.

Бачити людину, яка не може вирватися з павутини — свідчення прийняття закону, який ускладнить життя всім, заплутає вже розпочаті справи і принесе багато нещастя.

Бачити багато звитяжних людей, наряд яких нагадує павутину — це символ того, що вдасться винайти легку тканину, яка буде замінювати людині будь-який одяг і дозволить переносити мінливості погоди і клімату.

Бачити павутину, в якій б’ється орел, що став жертвою величезного павука — символ неприємностей, які захлиснуть Росію.

Бачити павутину, яка натягнута над містом і стає все густіше, поступово закриваючи сонце — означає, що Японія почне тяжбу по розділу територій, але доб’ється тільки загострення відносин і руйнування давно налагоджених зв’язків.

Сонник закоханих
Павутина — такий сон говорить про те, що вам пора розлучитися, навіщо обманювати себе, стверджуючи, що все в порядку, коли вам навіть сексом займатися набридло?

Рейтинг статті:
(2 голосів 1,50 середній з 5)

Коментарі