Печера. До чого сниться Печера

Побачити в сні печеру, що відкривається перед вами в таємничому місячному світлі — означає, що у вас виникне безліч труднощів і успіхи ваші будуть незначні через перешкоди, які чинить ворогами. З’явиться загроза здоров’я.

Перебувати в печері — передвіщає зміни. Можливо, ви віддалитеся від тих, хто вам дуже дорогий.

Для молодої жінки сидіти в печері зі своїм коханим або іншому — означає, що вона полюбить непорядної людини і втратить справжніх друзів.

Сонник закоханих
Сон, в якому вам сниться, що ви перебуваєте в печері — передвіщає зміни у вашій долі. Можливо, що ваш шлюб виявиться невдалим і ви розірвете його. Дівчина, яка бачить себе в печері з коханим — наяву закохається в дурного людини, через що від неї відвернуться її друзі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Печера — знак глибоких роздумів і переживань, які можуть без залишку поглинути вас.

Казкова печера, побачена у сні — підказує, що якісь мрії та фантазії можуть настільки захопити вас, що ви ризикуєте забути про все на світі і зовсім відірватися від реального життя. На жаль, наяву ні до чого доброго це не приведе.

Сира і холодна печера — означає самотність і заглибленість в печаль. Схоже, ви занадто зосередилися на якихось своїх важких переживаннях, в силу чого віддалилися від друзів і рідних, а адже тільки вони можуть допомогти вам впоратися з неприємностями.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви раптово провалюєтесь під землю і опиняєтеся в похмурою, таємничої печері — такий сон передвіщає, що намічене на найближчі вихідні культурний захід зірветься через вашого раптового нездужання.

Бродити темними лабіринтами печери уві сні — говорить про те, що будете шкодувати про ненароком вирвалися несправедливих словах, в серцях висловлених своєму коханому.

Копати в печері завалений вихід назовні — знак незадоволеності сімейної атмосферою, в якій ви змушені існувати.

Виявити в печері скарб із золотими монетами та іншими коштовностями — передвіщає вам майбутнє без тривог і турбот про хліб насущний за спиною ділового та разворотливости чоловіка.

Бути замурованій в печері — взявшись не за свою справу, ви зганьбити і будете висміяна навіть тими з колег, яких завжди вважали своїми вірними друзями.

Вибратися на світ Божий з печери після довгих поневірянь у ній — вас легко візьмуть в новому суспільстві, куди потрапите за рекомендацією своїх нових друзів.

Заточити себе в печері добровільно — передвіщає погіршення самопочуття в найближчі дні, а також сварку з друзями.

Сонник XXI століття
Якщо хтось уві сні знаходиться в глибині печери — це передвістя змін в житті або тривалого усамітнення.

Вхід в печеру бачити — до придбання нерухомості. Дівчині такий сон — може передвіщати тривалий самотність, заміжній жінці — скоро опинитися вдовою.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі