Пекарня. До чого сниться Пекарня

Коли бачиш у сні пекарню — потрібно дуже обережно підходити до змін у своїй службовій кар’єрі. Пастки, пастки можуть виникнути на кожному кроці.

Сонник Хассе
Пекарню бачити — незабаром позбудешся від тривог; бути в ній — достаток, приємність.

Сонник від А до Я
Якщо вам приснилося, ніби ви стали господинею міні-пекарні типу «дока-хліб / дока-піца» — це означає, що наяву переживете безліч різних подій у своєму житті, прагнучи до того, щоб затвердити в ній своє становище.

Якщо уві сні ваша пекарня приносить пристойний стабільний дохід — наяву придбаєте нові корисні знання і навички, які знадобляться надалі.

Якщо витрати перевищують доходи і пекарня вам просто в збиток — наяву будете обмануті своїм коханим, який віддасть перевагу вам іншу жінку, молодшу і красиву.

Продавати пекарню — в реальному житті самі не будете знати, чого хочете досягти, і в пошуках нових відчуттів підете в далеке і тривале подорож.

Працювати в пекарні по найму — передвіщає отримання звістки, яке виведе вас із себе своєю безглуздістю й брехливістю.

Жіночий сонник
Пекарня у сні — означає, що вам слід з великою обережністю ставитися до змін у своїй службовій кар’єрі. Пастки, пастки можуть виникнути на кожному кроці. Молодій жінці такий сон — передвіщає пересуди недоброзичливців. Їй слід бути гранично обережною у своїх вчинках.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі